На Десні повільно продовжує підніматися вода
На Десні поблизу Чернігова продовжується повільний підйом води.
Так, за минулу добу рівень води у Десні поблизу Чернігова збільшився на 4 см, досягши 622 см над нулем поста (загальне збільшення води з початку повені 305 см).
Повільне підняття рівнів води продовжується на р. Десна нижче смт Макошине.
Водночас, за інформацією управління, на Дніпрі у межах області та на Десні вище смт Макошине спостерігається поступовий спад рівнів води весняної повені. Вода на заплавах великих річок.
У результаті зниження рівня води у р. Сож 12 травня відновлено транспортне сполучення з селом Клубівка Ріпкинського району. Однак на сьогодні залишаються найбільш підтопленими окремі ділянки у селищі Радуль Ріпкинського району та селах Мньов і Дніпровське Чернігівського району.
У цих населених пунктах продовжують чергувати та надавати допомогу населенню 3 пожежно-рятувальні пости Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області. У рятувальників 2 БРДМи та човни, за допомогою яких забезпечується життєдіяльність населення. Протягом поминальних днів рятувальники допомагають громадянам дістатися сільських кладовищ.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.