Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 04:55:13

Від побутових травм загинули 286 осіб

13.05.2013   08:37

Смертність від побутового травматизму

За січень–березень 2013 року від побутових травм загинули 286 осіб проти 276 рік тому.

Кількість загиблих у побуті збільшилася як у міських поселеннях – на 4,1%, так і в сільській місцевості – на 3,3%.

Рівень смертності від побутового травматизму склав 107,7 випадка в розрахунку на 100 тис. наявного населення, причому в сільській місцевості він удвічі вищий (163,5), ніж у міських поселеннях (75,8).

Серед загиблих 29% перебували в стані алкогольного сп’яніння.

Останні новини Чернігівщини

Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09

Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.

Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.

Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25

У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.

До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43

20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини