Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 06:35:12

Прокуратурою встановлено порушення при закупівлі вугілля для сільських шкіл

30.04.2013   07:32

Прокурорськими перевірками додержання вимог законодавства про державні закупівлі встановлено, що у Бахмацькому, Коропському, Куликівському та Носівському районних відділах освіти приймання кам’яного вугілля для опалення навчальних закладів здійснювалося без документального підтвердження його якості. А в окремих випадках – за наявності свідоцтв-сертифікатів, термін дії яких закінчився.

Занижена якість поставленого вугілля потягла за собою перевитрати місцевих бюджетів на загальну суму 442 тис. грн.

На усунення виявлених порушень прокурорами заявлено 3 позови про стягнення заниженої вартості вугілля з підприємств-постачальників.

До начальників відділів освіти, які одночасно очолювали комітети з конкурсних торгів та відповідали за виконання укладених угод, заявлено позови про стягнення середнього місячного заробітку. На даний час два з них розглянуто і задоволено.

Зокрема, рішенням апеляційного суду Чернігівської області задоволено позов прокурора Куликівського району в інтересах держави до начальника районного відділу освіти про стягнення шкоди, завданої неналежним виконанням трудових обов’язків.

Прокурорською перевіркою встановлено, що якість вугілля, поставленого школам Куликівського району, не відповідала умовам тендерної пропозиції, що потягло за собою безпідставне відрахування із місцевого бюджету 150 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 1 новий випадок COVID-19

Виявлено 1 новий випадок COVID-19 16:39

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 червня в області зафіксовано 1 новий випадок COVID-19. Хворий - житель Чернігова, він перебуває на госпіталізації.

Кава з політиком Сергієм Гривко. ВІДЕО 15:34

У пресцентрі «Деснянська правда» за філіжанкою запашної кави, у невимушеній атмосфері говорили про різноманітні аспекти роботи народного депутата 9 скликання від партії «Слуга народу» Сергія Гривко.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 15:12

З початку епідсезону (з 01.10.2020 року) по Чернігівській області перехворіло 15,9% населення.

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини