В Чернігові міліція закрила черговий підпільний гральний заклад
Співробітники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області припинили роботу грального закладу, в якому надавалися послуги азартних ігор на гральних автоматах та комп’ютерах-симуляторах.
Під час відпрацювання, направленого на забезпечення дотримання вимог Закону України „Про заборону грального бізнесу в Україні”, в ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці вийшли на гральний заклад, що почав свою незаконну діяльність близько місяця тому.
Підпільники працювали у три зміни, для чого облаштували вхід до закладу відеокамерами, підключеними до монітора у адміністратора. Той пускав всередину тільки постійних клієнтів, які мали на руках візитівки-пропуски.
Після того, як було зібрано достатньо беззаперечних доказів протиправної діяльності закладу, туди завітали правоохоронці. На той момент в закладі знаходився оператор грального залу та проводилися азартні ігри всупереч закону “Про заборону грального бізнесу в Україні”. В ході обшуку приміщення було вилучено 11 гральних автоматів, електронні ключі від них, 3 комп’ютери-симулятори, сервер, а також виручка в сумі 6000 гривень.
Відносно одного з азартних гравців складено протокол за частиною 1 статті 181 КУпАП (участь в організованих без дозволу азартних іграх) – тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального приладдя, а також грошей, речей та інших цінностей, що є ставкою у грі, або без такої.
Чернігівським міським відділом внутрішніх справ відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) – карається штрафом від десяти до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.