Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 15:01:28

У кожній дитині є сонце

26.11.2011   11:27Агенцiя

У Чернігові відкрито центр правової допомоги для сімей, котрі виховують дітей з обмеженими фізичними можливостями.

На медичному обліку в обласній дитячій лікарні перебувають 3802 такі пацієнти. Їхня кількість зростає щороку. За словами лікарів, ці діти стовідсотково охоплені індивідуальними програмами реабілітації, але їхні батьки часто звертаються з питаннями, на які медикам відповісти важко. Це стосується переважно інформації соціального спрямування. Саме для таких родин стане незамінною допомога соціального юриста, котрий не лише проконсультує, а й за потреби безкоштовно супроводжуватиме судову справу. Головне, щоб батьки розуміли, де саме порушуються права їхніх дітей. З цією метою у новоствореному центрі вже найближчим часом проведуть спеціальні навчання.

Голова міського громадського об’єднання “Шанс” Світлана Федорова розповіла, що найчастіше діти з функціональними обмеженнями мають проблеми зі здобуттям освіти. У загальноосвітніх школах проти їхнього навчання спільно із здоровими ровесниками виступають як батьки останніх, так і вчителі. Суспільство ще має засвоювати уроки толерантності та етики, щоб зрозуміти, що кожна людина має право зайняти гідне місце в житті – відповідно до своїх можливостей.

“Коли ми з донькою виходимо у двір, діти розбігаються і не хочуть з нею гратися – тому що вона не ходить ніжками, – журиться мама шестирічної дівчинки. – Я попри всі свої фінансові проблеми купую дорогі красиві іграшки, щоб хоч завдяки їм до Настусі підходили її ровесники і вона мала змогу трохи з ними поспілкуватися”…

“У кожній дитині є сонце, тільки дайте йому світити!” – цитують Сократа активісти новоствореного центру.

http://ukurier.gov.ua/uk/news/u-kozhnij-ditini-ye-sonce/

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини