Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 04:50:31

У кожній дитині є сонце

26.11.2011   11:27Агенцiя

У Чернігові відкрито центр правової допомоги для сімей, котрі виховують дітей з обмеженими фізичними можливостями.

На медичному обліку в обласній дитячій лікарні перебувають 3802 такі пацієнти. Їхня кількість зростає щороку. За словами лікарів, ці діти стовідсотково охоплені індивідуальними програмами реабілітації, але їхні батьки часто звертаються з питаннями, на які медикам відповісти важко. Це стосується переважно інформації соціального спрямування. Саме для таких родин стане незамінною допомога соціального юриста, котрий не лише проконсультує, а й за потреби безкоштовно супроводжуватиме судову справу. Головне, щоб батьки розуміли, де саме порушуються права їхніх дітей. З цією метою у новоствореному центрі вже найближчим часом проведуть спеціальні навчання.

Голова міського громадського об’єднання “Шанс” Світлана Федорова розповіла, що найчастіше діти з функціональними обмеженнями мають проблеми зі здобуттям освіти. У загальноосвітніх школах проти їхнього навчання спільно із здоровими ровесниками виступають як батьки останніх, так і вчителі. Суспільство ще має засвоювати уроки толерантності та етики, щоб зрозуміти, що кожна людина має право зайняти гідне місце в житті – відповідно до своїх можливостей.

“Коли ми з донькою виходимо у двір, діти розбігаються і не хочуть з нею гратися – тому що вона не ходить ніжками, – журиться мама шестирічної дівчинки. – Я попри всі свої фінансові проблеми купую дорогі красиві іграшки, щоб хоч завдяки їм до Настусі підходили її ровесники і вона мала змогу трохи з ними поспілкуватися”…

“У кожній дитині є сонце, тільки дайте йому світити!” – цитують Сократа активісти новоствореного центру.

http://ukurier.gov.ua/uk/news/u-kozhnij-ditini-ye-sonce/

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини