Податківці виявили недостачу сплати податку на суму 620 тисяч гривень
Умисне ухилення від сплати податків

Співробітниками головного відділу податкової міліції ДПІ у м. Чернігові ДПС у ході проведення відпрацювання одного із суб’єктів господарської діяльності - великого боржника, було встановлено, що з метою умисного ухилення від сплати податків підприємство реалізувало недобудову офісно-готельного центру, яка знаходиться у місті Чернігові за ціною, що є нижче балансової вартості та вартості визначеної Комунальним підприємством «Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації», тобто занизили базу оподаткування податком на додану вартість.
Проведеною плановою перевіркою, підприємству донараховано до сплати у бюджет податку на додану вартість у сумі понад 620 тисяч гривень.
У квітні, за зібраними співробітниками податкової міліції матеріалами, внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків.
По даному факту проводиться подальше кримінальне провадження.
Сергій Бойко, начальника ГВПМ ДПІ у м. Чернігові ДПС
Останні новини Чернігівщини
Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19
Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.
«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38
Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.
День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16
Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.
2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12
2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31
Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.