Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 вересня, 22:03:20

В Чернігівській області на нелегальних маршрутах працює 1100 автобусів

16.04.2013   16:39Агенцiя

Минулого тижня відбулось засідання Чернігівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації “ВААП”.

Присутні обговорили низку найнагальніших питань галузі. Зокрема, стан пасажирських перевезень в області та боротьбу з нелегальними перевезеннями пасажирів; відшкодування збитків від пільгових перевезень пасажирів, в тому числі на приміських та міжміських маршрутах області, тощо.

Як відзначив голова Чернігівського обласного осередку ВГО “Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників” Володимир Козир, під час засідання точилась розмова і щодо проекту нового Закону України “Про автомобільний транспорт”, а також щодо змін до урядової постанови №1081 від “Про порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”.

Найбільшому ж обговоренню присутні піддали лист-звернення до голови Чернігівської обласної державної адміністрації Володимира Хоменка. В ньому члени ЧОО ВГО “ВААП” констатують, що представники органів влади і правоохоронних органів не здійснюють будь-яких заходів по припиненню нелегальних автоперевезень пасажирів в області. Останнім часом кількість нелегальних перевізників активно збільшується. 60% автобусів в області знаходяться поза межами контролю за порядком надання послуг пасажирам, а це майже 1100 автобусів.

Особливо відзначений, як яскравий приклад розквіту “нелегальщини”, Ріпкинський напрямок. З чернігівських автостанцій на Ріпки відправляється близько 20 легальних рейсів. А паралельно іде ще 17 нелегальних. На маршрут “Чернігів – Ріпки” з прилеглої до автостанції “Чернігів-2” території відправляє нелегально тільки ФОП Пєшков Г.Є. Перевезення здійснюють 16 автобусів. Ця протиправна діяльність “нелегалів” економічно виснажила Ріпкинське АТП. Через дії нелегалів закрилась автостанція, діяльність якої за таких умов виявилась просто нерентабельною .

У листі до Чернігівського губернатора також відзначається, що облдержадміністрація не в повній мірі оперативно виконує функцію замовника перевезень. Ряд договорів на перевезення за терміном дії себе вичерпав, конкурси не завжди проводяться. Відділ транспорту та зв’язку Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації та особисто його начальник Ю.Аношенко самоусунулися від контролю терміну дії договорів на перевезення та оформлення дії тимчасових договорів, чим ставлять під загрозу регулярність перевезення пасажирів, провокують порушення чинного законодавства.

Зачепили перевізники і фінансові проблеми. Зокрема наголошується, що невирішеною проблемою в області є своєчасний перегляд діючих тарифів на перевезення пасажирів. В умовах стрімкого зростання цін на пальне, запчастини, збільшення заробітної плати, тариф на міжміських і приміських маршрутах не переглядався з 2008 року. Сьогоднішній тариф вже повністю вичерпав свою регулюючу функцію.

На засіданні також були обговорені внутрішні фінансові питання. Зокрема, про роботу осередку між його засіданнями та сплату членських внесків доповів виконавчий директор ЧОО ВГО “ВААП” В.Пась. Присутні домовились посилити внутрішню фінансову дисципліну та активізувати роботу щодо залучення нових членів до лав ВГО “ВААП”.

ЧОО ВГО "ВААП"

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 185 нових випадків COVID-19 19:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 вересня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 18:17

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 744 особи 16:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 вересня в області щеплено першою та другою дозою 313 584 людини.

У Чернігові привітали машинобудівників 16:22

Напередодні професійного свята — Дня машинобудівника, що традиційно відзначається у четверту неділю вересня, — представників галузі привітали в Чернігівській облдержадміністрації голова ОДА В’ячеслав Чаус та перша заступниця голови облради Ніна Лемеш.

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій

Ремонт 25 км дороги Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня — на фінішній прямій 15:58

Дорожники майже закінчили ремонт 25-кілометрової ділянки автошляху Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня, що починається від перехрестя з трасою Р-67 поблизу села Монастирище і проходить по території Лосинівської громади. Згодом фінішує нанесення розмітки, будуть доставлені усі технічні засоби організації та безпеки дорожнього руху. Готовність об'єкту — 98%.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини