Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 березня, 16:51:16

Близько тисячі “піратських” дисків вилучили прилуцькі податківці

16.04.2013   10:15Агенцiя

Співробітники головного відділу податкової міліції Прилуцької ОДПІ з початку 2013 року встановили 3 факти реалізації неліцензійної аудіовізуальної продукції.

В ході перевірки вилучено близько тисячі одиниць дисків для лазерних систем різного формату зчитування. Документів, які б підтвердили законність походження аудіо-, відеопродукції відсутні, також немає контрольних марок встановленого зразка. Орієнтовна вартість вилученого – понад 35 тис. грн..

Відносно порушників співробітниками податкової міліції Прилуцької ОДПІ складено 3 протоколи про скоєння адміністративного правопорушення за ст. 512 Кодексу України про адміністративні правопорушення (за незаконне розповсюдження примірників фонограм, фільмів та контрольних марок).

До речі, законодавством передбачено штраф від десяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 – 3400 грн.) з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання і матеріалів.

Матеріали перевірок перебувають на розгляді в судах.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Фінські партнери відвідали два ліцеї, яким надавали підтримку 09:01

Сьогодні з візитом на Чернігівщині – представники Міністерства закордонних справ та Посольства Фінляндії в Україні. Зокрема, делегація відвідала два заклади освіти у Михайло-Коцюбинському та Киїнці.

 Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів

Платники отримали вже майже 69 тис. консультацій в Офісах податкових консультантів 08:56

З вересня 2025 року по лютий 2026 року фахівці Офісів податкових консультантів надали платникам майже 69 тисяч консультацій. Щодня такі консультації стають все більш популярними. Про це повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух на своїй сторінці у Facebook.

20 березня: цей день в Україні і світі

20 березня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1486 Російська агресія - Day 1486 Russian aggression

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини