Військові вогнеборці відпрацювали гасіння умовної пожежі на сховищі з боєприпасами
На базі 6-го арсеналу озброєння Збройних Сил України, що дислокується неподалік міста Ічня на Чернігівщині, відбулися пожежно-технічні навчання, під час яких особовий склад військової частини відпрацював дії по гасінню умовної пожежі на сховищі з боєприпасами.
Військові вогнеборці спільно з представниками державної служби України з надзвичайних ситуацій локалізували умовну пожежу на об’єкті за допомогою армійської пожежної техніки АЦ-40 та ГПМ-54.01.
Як повідомив начальник служби пожежної безпеки (м. Чернігів) Північного територіального відділу пожежної безпеки підполковник Олександр Мерцалов вогнеборці за командою миттєво прибули на місце події, розгорнули пожежні розрахунки, проклали магістральні рукавні лінії до забору води та приступили до ліквідації пожежі.
– Такі навчання на арсеналах зберігання боєприпасів проходять двічі на рік. Ічнянські військові пожежники успішно локалізували умовну пожежу на військовому сховищі та готові до виконання завдань у реальних умовах, – сказав підполковник Олександр Мерцалов.
Останні новини Чернігівщини
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще п'ять чернігівців 09:35
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 2 квітня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.