Вилучено колекцію монет. ФОТО
Надвечір 13 квітня в міжнародний автомобільний пункт пропуску “Нові Яриловичі” на виїзд з України під керуванням громадянина Російської Федерації прибув легковий автомобіль “Форд”.
Виходячи з оцінки та аналізу ризику, щодо можливої протиправної діяльності вказаного громадянина, прикордонним нарядом ініційовано проведення контролю другої лінії, а саме проведення поглибленого огляду автомобіля.
Під час проведення цього огляду прикордонним нарядом спільно з інспектором митниці в спортивній сумці з особистими речами водія, яка знаходилась на задньому сидінні, виявлено 185 монет розфасованих у поліетиленові пакети. Монети датуються 1726 – 1930 роками і можуть становити історичну та культурну цінність.
В ході проведених заходів монети, серед яких 140 штук срібних та 45 мідних, вилучено. Автомобіль тимчасово затриманий та знаходиться в пункті пропуску, а на монети наразі чекає експертиза, після чого стане відома їх подальша доля.
О.В.Дудко, помічник начальника загону – начальник прес-служби, підполковник
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.