Відсьогодні українці будуть їздити за новими Правилами дорожнього руху
Ці зміни передбачають низку нововведень. У першу чергу це стосується застосування технічних засобів регулювання дорожнього руху, впровадження європейських зразків дорожніх знаків і дорожньої розмітки. Про це під час прес-конференції сказав начальник Центру безпеки дорожнього руху при МВС Сергій Будник.
За новими правилами дорожні знаки мають перевагу над дорожньою розміткою.
Крім того, вводяться нові терміни: “острівець безпеки”, “газон”, “денні ходові вогні”, “маневрування”, “регулювальник”, “удосконалене покриття”.
Для зменшення ризику виникнення ДТП на заміських дорогах Правила дорожнього руху доповнені новою вимогою — у період з 1 жовтня по 1 травня транспортні засоби зобов’язані рухатися за межами населеного пункту в світлий час доби з увімкненими денними ходовими вогнями або ближнім світлом фар.
Передбачено також посилення вимог до проїзду повз транспортних засобів з розпізнавальним знаком “Діти”. Водії, які рухаються по суміжній смузі, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби — зупинитися для запобігання наїзду на дітей, що виходять з автобуса.
Також із нових ПДР виключено пункт, згідно з яким обгін авто дозволено лише з лівого боку.
"Це суперечило логіці та самому поняттю обгону, оскільки необхідно було виїжджати на смугу зустрічного руху. А от справа є муга у попутному напрямку. Але обганяти справа по узбіччю дороги не дозволяється, як і раніше",- сказав С.Будник.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.