Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 лютого, 11:54:09

"Сітка" дає результати

12.04.2013   10:50

В засобах масової інформації Чернігівської області вже неодноразово повідомлялося про те, що наказом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області від 20 березня 2013 року встановлено весняно-літню заборону на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах в 2013 р.

Додатково нагадуємо, що вона діє:

  • у всіх водосховищах – з 1 квітня до 9 червня, включно;
  • на р. Дніпро – на ділянці від м. Лоїв до с. Нижні Жари (Республіка Білорусь), р. Сож від населеного пункту Яриловицький Скиток до гирла річки – з 1 квітня до 31 травня, включно;
  • у всіх інших річках в  корінних водах – з 1 квітня  до 20 травня, включно;
  • у новостворених водних об’єктах, а також в придатковій системі  річок та інших водних об’єктах  – з 1 квітня до 29 червня, включно.

Крім заборони будь-якого рибальства заборонено пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів, на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів.

З метою реалізації пунктів 5, 22 статті 19 закону України «Про Державну прикордонну службу України», прикордонні наряди у районах несення служби, самостійно або разом із спеціально уповноваженими на те органами виконавчої влади і посадовими особами, будуть залучатися до здійснення контролю за збереженням природних ресурсів, додержанням правил промислової та іншої діяльності, охороною довкілля тощо.

Враховуючи  це, Чернігівським прикордонним загоном сплановано проведення на ділянці загону спеціальних заходів "Сітка". Практичні заходи вже проводяться в межах контрольованих прикордонних районів Чернігівщини по річках Дніпро, Сож та Десна.

Не зважаючи на це, та те, що такі заборонні заходи вводяться щорічно, до цих пір не всі громадяни звертають на них увагу сподіваючись на своє везіння, але воно не завжди виручає порушників.

Ось і 10 квітня на ділянці відділу прикордонної служби "Дніпровське" прикордонним нарядом виявлено легкові автомобілі «Тойота Ленд Крузер» та «Нива» з лафетами для човнів.  Власників автомобілів біля них прикордонники не виявили. Незабаром до берега прибули два моторних човни «Крим» та «Дніпро», керували ними жителі Чернігова Юрій С. та Григорій М.

За вихід на воду поза пунктом базування правопорушники, у відповідності до статті 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення, притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 51 грн. кожному.

Крім того, Чернігівською рибінспекцією розглядається питання про притягнення правопорушників до адмінвідповідальності за частиною 3 статті 85 "Порушення правил використання об'єктів тваринного світу".

Останні новини Чернігівщини

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

Вшановуючи ювілей Лесі Українки

Вшановуючи ювілей Лесі Українки 11:35

25 лютого в день народження видатної української письменниці, на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка відбувся показ вистави «Саронська квітка, або Інша сторона гріха» за творами Лесі Українки, присвячений відзначенню 150-ї річниці від дня народження відомої далеко за межами України поетеси і культурної діячки.

"Борімося – поборемо, нам Бог помагає!" 11:06

Ще одна сумна дата додалась до календаря трагічних подій України. З 2020 року, 26 лютого в нашій державі відзначають День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Про підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО

Про підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО 10:55

Підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО підбили в 169-му Навчальному центрі імені князя Ярослава Мудрого.

Відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради

Відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради 10:41

26 лютого відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради. У засідання взяли участь 32 депутата міської ради, заступники міського голови, керівники управлінь та відділів.