Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 00:33:29

"Сітка" дає результати

12.04.2013   10:50

В засобах масової інформації Чернігівської області вже неодноразово повідомлялося про те, що наказом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області від 20 березня 2013 року встановлено весняно-літню заборону на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах в 2013 р.

Додатково нагадуємо, що вона діє:

  • у всіх водосховищах – з 1 квітня до 9 червня, включно;
  • на р. Дніпро – на ділянці від м. Лоїв до с. Нижні Жари (Республіка Білорусь), р. Сож від населеного пункту Яриловицький Скиток до гирла річки – з 1 квітня до 31 травня, включно;
  • у всіх інших річках в  корінних водах – з 1 квітня  до 20 травня, включно;
  • у новостворених водних об’єктах, а також в придатковій системі  річок та інших водних об’єктах  – з 1 квітня до 29 червня, включно.

Крім заборони будь-якого рибальства заборонено пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів, на період нересту риб і розмноження інших водних біоресурсів.

З метою реалізації пунктів 5, 22 статті 19 закону України «Про Державну прикордонну службу України», прикордонні наряди у районах несення служби, самостійно або разом із спеціально уповноваженими на те органами виконавчої влади і посадовими особами, будуть залучатися до здійснення контролю за збереженням природних ресурсів, додержанням правил промислової та іншої діяльності, охороною довкілля тощо.

Враховуючи  це, Чернігівським прикордонним загоном сплановано проведення на ділянці загону спеціальних заходів "Сітка". Практичні заходи вже проводяться в межах контрольованих прикордонних районів Чернігівщини по річках Дніпро, Сож та Десна.

Не зважаючи на це, та те, що такі заборонні заходи вводяться щорічно, до цих пір не всі громадяни звертають на них увагу сподіваючись на своє везіння, але воно не завжди виручає порушників.

Ось і 10 квітня на ділянці відділу прикордонної служби "Дніпровське" прикордонним нарядом виявлено легкові автомобілі «Тойота Ленд Крузер» та «Нива» з лафетами для човнів.  Власників автомобілів біля них прикордонники не виявили. Незабаром до берега прибули два моторних човни «Крим» та «Дніпро», керували ними жителі Чернігова Юрій С. та Григорій М.

За вихід на воду поза пунктом базування правопорушники, у відповідності до статті 202 Кодексу України про адміністративні правопорушення, притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 51 грн. кожному.

Крім того, Чернігівською рибінспекцією розглядається питання про притягнення правопорушників до адмінвідповідальності за частиною 3 статті 85 "Порушення правил використання об'єктів тваринного світу".

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 505 нових випадків COVID-19

Виявлено 505 нових випадків COVID-19 16:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 2 грудня в області зафіксовано 505 нових випадків COVID-19.

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні 14:17

Про це на засіданні повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів 14:13

Чарівна Десна – це безцінний спадок, про який кожен з нас має дбати, аби зберегти для наступних поколінь.

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber 12:46

Знана чернігівська спортсменка Олена Костевич виборола бронзову нагороду у вправі ПП-3 (гібридний фінал) на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Polish Open Kaliber.

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми 12:01

У Чернігові затвердили Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.