У Новому Білоусі виявлено снаряди часів війни. ФОТО
11 квітня о 8:35 до управління Держслужби з надзвичайних ситуацій надійшло повідомлення про те, що в лісосмузі поблизу с. Новий Білоус Чернігівського району одним з мешканців села виявлено 4 предмети, що за ознаками схожі на боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни.
На місце події прибула піротехнічна група Управління ДСНС в області.
Рятувальники ідентифікували небезпечну знахідку, як 3 протитанкові авіаційні бомби та артснаряд калібру 122 мм часів війни. Ймовірніше за все, ці предмети колись викопали та залишили на поверхні землі так звані "чорні археологи".
Після ретельного обстеження прилеглої території, піротехніками додатково знайдено ще один 155-ти мм артснаряд і протитанкову авіаційну бомбу.
О 14:40 всі боєприпаси знищено шляхом підриву.
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.