Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 лютого, 12:32:58

Завдяки ветеринарній міліції на столи споживачів не потрапило півтори тонни м'яса невідомого походження

12.04.2013   08:09

Працівники відділу ветеринарної міліції спільно з іншими службами та відомствами обмежили обіг близько півтори тонни сировини та продукції тваринного походження, на яку були відсутні документи про безпечність та якість.

У рейдах та перевірках брали участь працівники підрозділів державної служби боротьби з економічною злочинністю, дільничні інспектори міліції, інспектори ветеринарної медицини, інші зацікавлені служби та відомства. Протягом цього року рейдові бригади здійснили понад 100 перевірок підконтрольних об'єктів.

Перевіряльники проінспектували 16 господарств різної форми власності з утримання сільськогосподарських тварин, 32 суб'єкти господарювання на ринках та інших закладах роздрібної торгівлі, 14 об'єктів, де здійснюється обіг ветеринарних препаратів та медикаментів, 2 рибопереробні підприємства, 19 складських приміщень та баз, 6 м'ясопереробних підприємств, а також 9 інших об'єктів.

За результатами проведеної роботи працівники ветеринарної міліції склали 135 протоколів за недотримання вимог нормативно-правових актів - за статтею 107 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог). Для усунення виявлених недоліків та профілактики правопорушень вручено 44 приписи.

На одному з переробних підприємств області було виявлено та обмежено обіг майже 400 кг ковбасних виробів та копченостей, термін придатності яких закінчився.

Працівники служби виїжджали в райони області для контролю за проведенням оздоровчих заходів, направлених на боротьбу з лейкозом тварин. Перевірено дотримання вимог відповідної інструкції в 6 присадибних господарствах приватного сектору, за виявлені порушення на п'ятьох власників хворої на лейкоз худоби, що утримується понад двох років, складено протоколи про адміністративні правопорушення за ознаками статті 107 Кодексу України про адміністративні правопорушення та вручено приписи.

Для забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області ініційовано проведення двох засідань Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації з питань недопущення виникнення на території області африканської чуми свиней, а також профілактики та ліквідації лейкозу великої рогатої худоби. Робота в даному напрямку триває.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

Вшановуючи ювілей Лесі Українки

Вшановуючи ювілей Лесі Українки 11:35

25 лютого в день народження видатної української письменниці, на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка відбувся показ вистави «Саронська квітка, або Інша сторона гріха» за творами Лесі Українки, присвячений відзначенню 150-ї річниці від дня народження відомої далеко за межами України поетеси і культурної діячки.

"Борімося – поборемо, нам Бог помагає!" 11:06

Ще одна сумна дата додалась до календаря трагічних подій України. З 2020 року, 26 лютого в нашій державі відзначають День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Про підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО

Про підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО 10:55

Підсумки діяльності представників операції UNIFIER ЗС Канади та Литовської тренувальної місії НАТО підбили в 169-му Навчальному центрі імені князя Ярослава Мудрого.