Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 01:02:23

Завдяки ветеринарній міліції на столи споживачів не потрапило півтори тонни м'яса невідомого походження

12.04.2013   08:09

Працівники відділу ветеринарної міліції спільно з іншими службами та відомствами обмежили обіг близько півтори тонни сировини та продукції тваринного походження, на яку були відсутні документи про безпечність та якість.

У рейдах та перевірках брали участь працівники підрозділів державної служби боротьби з економічною злочинністю, дільничні інспектори міліції, інспектори ветеринарної медицини, інші зацікавлені служби та відомства. Протягом цього року рейдові бригади здійснили понад 100 перевірок підконтрольних об'єктів.

Перевіряльники проінспектували 16 господарств різної форми власності з утримання сільськогосподарських тварин, 32 суб'єкти господарювання на ринках та інших закладах роздрібної торгівлі, 14 об'єктів, де здійснюється обіг ветеринарних препаратів та медикаментів, 2 рибопереробні підприємства, 19 складських приміщень та баз, 6 м'ясопереробних підприємств, а також 9 інших об'єктів.

За результатами проведеної роботи працівники ветеринарної міліції склали 135 протоколів за недотримання вимог нормативно-правових актів - за статтею 107 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог). Для усунення виявлених недоліків та профілактики правопорушень вручено 44 приписи.

На одному з переробних підприємств області було виявлено та обмежено обіг майже 400 кг ковбасних виробів та копченостей, термін придатності яких закінчився.

Працівники служби виїжджали в райони області для контролю за проведенням оздоровчих заходів, направлених на боротьбу з лейкозом тварин. Перевірено дотримання вимог відповідної інструкції в 6 присадибних господарствах приватного сектору, за виявлені порушення на п'ятьох власників хворої на лейкоз худоби, що утримується понад двох років, складено протоколи про адміністративні правопорушення за ознаками статті 107 Кодексу України про адміністративні правопорушення та вручено приписи.

Для забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на території області ініційовано проведення двох засідань Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації з питань недопущення виникнення на території області африканської чуми свиней, а також профілактики та ліквідації лейкозу великої рогатої худоби. Робота в даному напрямку триває.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 505 нових випадків COVID-19

Виявлено 505 нових випадків COVID-19 16:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 2 грудня в області зафіксовано 505 нових випадків COVID-19.

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні 14:17

Про це на засіданні повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів 14:13

Чарівна Десна – це безцінний спадок, про який кожен з нас має дбати, аби зберегти для наступних поколінь.

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber 12:46

Знана чернігівська спортсменка Олена Костевич виборола бронзову нагороду у вправі ПП-3 (гібридний фінал) на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Polish Open Kaliber.

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми 12:01

У Чернігові затвердили Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.