Міліція припинила діяльність місця розпусти. ВІДЕО
Завдяки роботі правоохоронців припинив свою роботу підпільний заклад, організований студентками одного з місцевих вишів. В місці розпусти дівчата надавали сексуальні послуги всім бажаючим.

В Чернігові міліція припинила діяльність місця розпусти
В ході проведення спецоперації працівники відділу боротьби з торгівлею людьми та злочинами проти моралі управління карного розшуку УМВС в Чернігівській області вирахували звідницю, яка займалася пошуком клієнтів для своїх «працівниць».
В Інтернеті вона дала оголошення, в якому пропонувала приємно провести час в товаристві однієї чи двох дівчаток, які забезпечать клієнту «максимальний релакс». У звичайній чернігівській багатоповерхівці 20-річні дівчата надавали сексуальні послуги охочим до «полунички» чоловікам, а іноді й сімейним парам. Ціна питання - 500 гривень за годину сексуальних втіх з однією дівчиною, в іншому разі ціна обговорювалася з клієнтом на місці.
Студентки належали до незаможних верств населення, тож у своєму бажанні скуштувати красивого життя організували незаконний секс-бізнес. Деякі з них навіть перебували у шлюбі, мали дітей. Так, чоловік однієї з дівчат знав, чим займається його дружина, але через своє безробіття закривав на все очі.
В ході тривалої розробки оперативники відділу боротьби з торгівлею людьми та злочинами проти моралі управління карного розшуку УМВС в Чернігівській області вийшли на жінку-організатора та встановили особи «працівниць».
Міліція поставила крапку в роботі місця розпусти, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 302 Кримінального кодексу України (створення або утримання місць розпусти і звідництво) - караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Відео Магнолія-ТВ.com
Останні новини Чернігівщини
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.
Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07
Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23
Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.