Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 01:18:40

Про програму щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей на 2013 рік

10.04.2013   09:35Агенцiя

На засіданні правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності було прийнято до виконання програму обласного відділення щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей та її кошторис на 2013 рік.

Метою програми є зміцнення та підтримання належного рівня здоров’я працюючих, продовження тривалості їх активного життя, забезпечення гармонійного розвитку дітей та підлітків, створення умов для зменшення рівня захворюваності з тимчасовою втратою працездатності та, відповідно, зменшення витрат із бюджету Фонду на оплату листків непрацездатності. Для фінансування програми бюджетом відділення Фонду на 2013 рік передбачено кошти в сумі майже 42 млн. грн.

На придбання путівок до санаторно – курортних закладів спрямовується більше 24 млн. грн. (у тому числі 0,6 млн. грн. на придбання путівок до реабілітаційних відділень санаторіїв). Це дасть змогу направити на санаторно-курортне лікування близько 4 300 застрахованих осіб і членів їх сімей. Розподіл путівок проводиться виконавчою дирекцією відділення Фонду згідно заявок міжрайонних та міської виконавчих дирекцій, складених на підставі звернень страхувальників та застрахованих осіб. На санаторно – курортне лікування першочергово направляються диспансерні хворі та часто і тривалохворіючі особи відповідно до висновків закладів охорони здоров’я.

Для проведення часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду передбачаються кошти в сумі більше 1,5 млн. грн., в тому числі: 0,8 млн. грн. для оздоровлення 650 студентів денної форми навчання Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка в санаторії-профілакторії “Юність” та 0,7 млн. грн. для оздоровлення 600 осіб в санаторії-профілакторії Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського.

З метою вирішення питання поліпшення здоров’я, збільшення кількості оздоровлених дітей та максимального охоплення оздоровленням дітей шкільного віку на фінансування оздоровлення дітей в дитячих закладах направляється 10,0 млн. грн.: для часткового фінансування оздоровлення дітей – 7,5 млн. грн., в тому числі через міську і міжрайонні виконавчі дирекції – 5,4 млн. грн., через організації професійних спілок 2,1 млн. грн. та для закупівлі путівок до дитячих закладів оздоровлення за повну вартість – 2,5 млн. грн. Планується оздоровити біля 9 тисяч дітей застрахованих осіб області.

На часткове фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, з бюджету відділення Фонду в межах статті “Оздоровчі заходи”, направляється майже 4 млн. грн.
На придбання дитячих новорічних подарунків та забезпечення ними дітей застрахованих осіб області виділяється майже 2,2 млн. грн.

Очікується, що виконання програми дасть можливість: забезпечити лікуванням та оздоровленням згідно медичних показань майже 5 600 застрахованих осіб та членів їх сімей (в тому числі 650 студентів); оздоровити в дитячих закладах оздоровлення біля 9 тисяч дітей застрахованих осіб; сприяти охопленню більше 8 тисяч дітей регулярними заняттями з фізичної культури та спорту; придбати понад 90 тисяч дитячих новорічних подарунків для дітей застрахованих осіб.

За рахунок проведення заходів, направлених на поліпшення та зміцнення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей, планується зменшити рівень захворюваності та тимчасової втрати працездатності серед зазначеної категорії населення.


Прес – служба виконавчої дирекції відділення Фонду
 

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ