Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 08:32:33

Міліція продовжує виявляти браконьєрів на водоймах області

24.11.2011   08:00

“Золотою жилою” виявився берег Десни біля села Лісконоги Новгород-Сіверського району та Радичів Коропського району для співробітників лінійного відділу міліції в річковому порту “Чернігів” та “Чернігівдержрибохорони” під час відпрацювання водойм області.

Тільки за одну ніч міліціонери затримали шістьох чоловіків (двох мешканців Шостки Сумської області та чотирьох мешканців Шосткинського району).

Перших двох міліціонери застали на березі Десни біля села Лісконоги, браконьєри саме здійснювали лов риби забороненим знаряддям лову – сітками. Нищівними природи виловили більше 15 кілограмів риби цінних порід. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству, склала близько трьох тисяч гривень. Наразі працівниками міліції збираються всі необхідні матеріали для порушення проти зловмисників кримінальної справи.

Тієї ж ночі працівники міліції та “Чернігівдержрибохорони” затримали ще чотирьох браконьєрів, які на Десні біля села Радичів Коропського району здійснювали вилов риби за допомогою електролову. Ці браконьєри натрощити чималу кількість риби цінних порід, а саме 66 щук, 80 пліток, 11 линів та 9 карасів.

Збитки, завдані рибному господарству, склали близько 5000 гривень. Міліцією проти зловмисників було порушено кримінальну справу за ст.249 ч.2 Кримінального кодексу України – незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, карається штрафом від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Останні новини Чернігівщини

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника 08:11

Персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України показує нульову толерантність до корупції та протидіє корупційним діям на кордоні.

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель 08:01

Прокуратура Чернігівської області звернулася до суду з позовом, в якому вимагає визнати недійсною додаткову угоду до договору про закупівлю газового палива.

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові 07:53

Упродовж кількох годин оперативники Прилуцького відділу поліції затримали зловмисника, який в ході раптової сварки спричинив смертельні тілесні ушкодження своєму сусідові.

Підведені підсумки дитячого конкурсу

Підведені підсумки дитячого конкурсу "Безпека в житті – життя в безпеці" 07:45

3 червня на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

4 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії

4 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії 07:36

19 серпня 1982 на своїй надзвичайній спеціальній сесії з питання про Палестину Генеральна Асамблея, «будучи приголомшеною величезною кількістю безневинних палестинських і ліванських дітей - жертв актів агресії Ізраїлю», постановила відзначати 4 червня кожного року як Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії.