Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 09:38:43

Бухгалтерського клубу "Баланс" підтримує баланс інтересів бізнесу і держави

01.04.2013   08:18Агенцiя

Чернігівський обласний осередок Всеукраїнської громадської організації "Бухгалтерський клуб "Баланс" тісно співпрацює з податковою службою.

Оскільки і громадська організація, і державна контролююча структура зацікавлені у конструктивних зустрічах з бізнесом, під час яких актуальні та проблемні питання вирішуються в ході обговорення за участю фахівців, які є професіоналами і можуть виступати своєрідними арбітрами.

Відкриваючи чергове засідання клубу,  голова Чернігівського обласного осередку Людмила Волковинська наголосила, що це клуб "живого" спілкування. І тому важливо, щоб бухгалтери висловили свої проблеми, поставили запитання. А фахівці контролюючих структур нададуть компетентні роз'яснення, відповіді та консультації.
  
Засідання клубу сприяють підвищенню професійного рівня бухгалтерів, їх навчанню,  допомагають у прийнятті управлінських рішень. У центрі уваги завжди і податкова тематика. Основним питанням засідання, яке відбулося днями, - податок на додану вартість. 

Заступник начальника управління-начальник відділу адміністрування податку на додану вартість управління оподаткування юридичних осіб Державної податкової служби у Чернігівській області Лідія Кринична, звертаючись до присутніх у залі, зазначила: "Вже факт вашої присутності на зібранні, де основним з питань є  податок на додану вартість, свідчить, що ви усвідомлюєте важливість сплати податків, прагнете не допускати помилок і бути сумлінними платниками податків. ПДВ є одним із бюджетоформуючих  платежів до державного бюджету. Його питома вага по області минулого року становила 20 відсотків, за два  місяці цього року вже 26. Маю надію, що в цих надходженнях є і ваш внесок".

Оскільки найбільшу зацікавленість викликає практичне застосування теорії, Лідія Кринична у своєму виступі звернула увагу на новаціях, які сталися останнім часом з податку на додану вартість, надала роз'яснення деяких норм податкового законодавства, які у подальшому допоможуть уникнути помилок, що найчастіше податківці виявляють при проведенні документальних перевірок.

Саме реальна користь, коли можна одержати компетентну відповідь на поставлене запитання чи підказку для розв'язання практичної проблеми, і пояснює зацікавленість представників бізнесу до засідань "Бухгалтерського клубу "Баланс".


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у області

 

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівщини в ігровій формі навчають дітей, як розпізнавати торгівців людьми

Поліцейські Чернігівщини в ігровій формі навчають дітей, як розпізнавати торгівців людьми 09:30

Команда дітей віком від 8 до 12 років сіли за ігровий стіл з поліцейськими та юристом, щоб проаналізувати, як розпізнати торгівців людьми та не стати їх жертвами.

В Україні продовжується щеплення від COVID-19 американською вакциною Moderna

В Україні продовжується щеплення від COVID-19 американською вакциною Moderna 09:00

В Україні продовжується щеплення від COVID-19 американською вакциною Moderna, 2 млн доз якої ми отримали від уряду США в межах глобальної ініціативи COVAX

31 липня відзначається День безпородної собаки

31 липня відзначається День безпородної собаки 08:30

Вважається, що безпородні собаки мають краще, ніж у породистих собак, здоров'я. Ці липневі заходи у третьої декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь 20:19

29 липня о 16:37 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що неподалік с. Количівка Іванівської територіальної громади Чернігівського району до недіючого каналізаційного колодязя, глибиною близько 3-х метрів, потрапила собака.