Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 29 листопада, 17:20:17

Технічно справні машини – важлива запорука безпеки життя людини

28.03.2013   08:12Агенцiя

У березні поточного року Державною інспекцією сільського господарства в Чернігівській області проведено нараду з керівниками суб’єктів господарювання, уповноважених проводити обов’язковий технічний контроль тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів в Чернігівській області, а саме ТОВ “Техноторг-Дон”, ТОВ “Укр-Тест-Стандарт”, ПП “Автоком-Сервіс” та ПП “Короптранс”.

Начальник управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки Чернін М.Б. проінформував присутніх про те, що до початку проведення у 2013 році обов’язкового технічного контролю спеціалістами управління за погодженням з місцевими держадміністраціями складені графіки здійснення контролю машин, в засобах масової інформації в кожному районі області опубліковано статті з вичерпною інформацією про порядок проведення обов’язкового технічного контролю.

З початку 2013 року 3519 машин пройшли обов’язковий технічний контроль з 4132 машини, які згідно графіка повинні його пройти на цей час що становить 85%.
Заступник начальника інспекції Ворох М.М. звернув увагу учасників наради на необхідності більш якісного здійснення обов’язкового технічного контролю з беззаперечним дотриманням вимог до технічного стану тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, затверджених наказом Міністерства аграрної політики України № 316 від 06.05.2009 року.

Підводячи підсумки наради, начальник Держсільгоспінспекції в Чернігівській області Кекух В.Ф. наголосив на тому, що як орган, уповноважений на здійснення державного контролю за дотриманням уповноваженими суб’єктами господарювання вимог до проведення обов’язкового технічного контролю тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, Держсільгоспінспекція при здійсненні планових та позапланових перевірок буде вимагати суворого дотримання процедури здійснення обов’язкового технічного контролю, наявності сертифікованих засобів вимірювальної техніки, які пройшли повірку або державну метрологічну атестацію, забезпечення здійснення контролю машин згідно з графіком.

Адже ми всі розуміємо, що належний технічний стан машин – запорука збереження людського життя!


Прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри

10 легких та веселих фільмів, як ліки від осінньої хандри 09:28

Осінню хандру кожен долає по-своєму: пробіжками на природі, фотосесіями в листі, читанням гарних книг.

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи

Смачні рецепти вихідного дня: банош з бринзою по-гуцульськи 09:21

Бринза — це м'який розсольний сир. Ті, хто хоча б раз пробував бринзу, не можуть не погодитися, що це дуже смачно. Банош — каша, приготовлена з кукурудзяного борошна з додаванням вершків або сметани. Подається з бринзою, грибами, шкварками.

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня 2021 року 09:11

Тиждень починається з гармонійних аспектів Марса та Нептуна, Сонце у поєднанні з Меркурієм у Стрільці. Водночас не варто забувати, що все ще коридор затемнень, тому намагайтеся реально дивитися на речі та пропоновані перспективи.

Ханука 2021: історія свята та традиції

Ханука 2021: історія свята та традиції 08:55

Ханука – це іудейське свято світла, яке 2021 року почнуть відзначати ввечері 28 листопада. Святкування триватиме вісім днів, аж до вечора 6 грудня.

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19

Станом на 28 листопада в Україні зафіксовано 14200 нових випадків COVID-19 08:38

7 483 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 листопада 2021 року. Зокрема, захворіли 774 дитини та 105 медпрацівників.