Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 серпня, 15:53:37

Технічно справні машини – важлива запорука безпеки життя людини

28.03.2013   08:12Агенцiя

У березні поточного року Державною інспекцією сільського господарства в Чернігівській області проведено нараду з керівниками суб’єктів господарювання, уповноважених проводити обов’язковий технічний контроль тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів в Чернігівській області, а саме ТОВ “Техноторг-Дон”, ТОВ “Укр-Тест-Стандарт”, ПП “Автоком-Сервіс” та ПП “Короптранс”.

Начальник управління технічного нагляду, охорони праці та пожежної безпеки Чернін М.Б. проінформував присутніх про те, що до початку проведення у 2013 році обов’язкового технічного контролю спеціалістами управління за погодженням з місцевими держадміністраціями складені графіки здійснення контролю машин, в засобах масової інформації в кожному районі області опубліковано статті з вичерпною інформацією про порядок проведення обов’язкового технічного контролю.

З початку 2013 року 3519 машин пройшли обов’язковий технічний контроль з 4132 машини, які згідно графіка повинні його пройти на цей час що становить 85%.
Заступник начальника інспекції Ворох М.М. звернув увагу учасників наради на необхідності більш якісного здійснення обов’язкового технічного контролю з беззаперечним дотриманням вимог до технічного стану тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, затверджених наказом Міністерства аграрної політики України № 316 від 06.05.2009 року.

Підводячи підсумки наради, начальник Держсільгоспінспекції в Чернігівській області Кекух В.Ф. наголосив на тому, що як орган, уповноважений на здійснення державного контролю за дотриманням уповноваженими суб’єктами господарювання вимог до проведення обов’язкового технічного контролю тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів, Держсільгоспінспекція при здійсненні планових та позапланових перевірок буде вимагати суворого дотримання процедури здійснення обов’язкового технічного контролю, наявності сертифікованих засобів вимірювальної техніки, які пройшли повірку або державну метрологічну атестацію, забезпечення здійснення контролю машин згідно з графіком.

Адже ми всі розуміємо, що належний технічний стан машин – запорука збереження людського життя!


Прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня

У громаді започатковано щорічний спортивно-масовий фестиваль «Богатир – FEST» ім. Терентія Кореня 13:42

Депутати Менської міської ради проголосували за внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів на 2020– 2022 роки та включили до заходів фестиваль імені відомого у світі силача Терентія Кореня.

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні

Укрзалізниця оприлюднила перелік поїздів, які запізнюються через негоду в Західній Україні 13:31

В Україні досі запізнюються низка потягів через несприятливі погодні умови. Затримка складає від 40 хвилин до понад 2 годин.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1 479 осіб 13:23

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 2 серпня в області щеплено першою та другою дозою 154 263 людини.

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області на 1 липня 2021 року - заборгованість 11 млн гривень 13:15

На 1 липня 2021 року працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області вчасно не виплачено 11 млн.грн нарахованої заробітної плати. Це на 32% менше, ніж на початок року.

Наталія Чистякова — срібна призерка Кубку Європи з дзюдо

Наталія Чистякова — срібна призерка Кубку Європи з дзюдо 13:10

Минулими вихідними в Бухаресті (Румунія) відбувся юніорський Кубок Європи з дзюдо.