Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 липня, 23:21:17

В Чернігові викрили кібершахрая, який обдурив жителів Харкова та Дніпропетровська

28.03.2013   08:08

Відділ боротьби з кіберзлочинністю УМВС в області затримав у Чернігові інтернет-шахрая, який створив сайт, де пропонував різну електроніку.

Покупці перераховували зловмиснику гроші за товар, але техніки так і не отримували. У свою чергу продавець припиняв відповідати на телефонні дзвінки клієнтів.

До правоохоронців звернулися декілька ошуканих жителів Харкова та Дніпропетровська, які розповіли, що перерахували на рахунок інтернет-магазину (насправді банківську картку співмешканки шахрая) понад 10 тисяч гривень, натомість замовленої комп’ютерної техніки так і не отримали.

Відслідкувавши увесь ланцюг руху коштів та встановивши IP-адресу продавця, оперативники дізналися місце проживання зловмисника, який час від часу міняв орендовані квартири. Співмешканка навіть не здогадувалася чим насправді займається її чоловік. Їй він розповідав, що виконує посередницькі функції між комерційними структурами, за що й отримує свої комісійні. Жінку таке пояснення цілком влаштовувало, адже на її утриманні знаходиться двоє маленьких діток.

В рамках кримінального провадження в помешканні зловмисника був проведений санкціонований обшук, в ході якого вилучений системний блок комп’ютера, ноутбук, банківські картки та документація, чеки про отримання готівки від ошуканих клієнтів.

Відкрито кримінальне провадження за статтею 190 частиною 3 Кримінального кодексу України (шахрайство) – карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

Міліція звертається до громадян, які стали жертвами аналогічних злочинів, обов’язково повідомте про ці факти правоохоронні органи. Навіть якщо ви вважаєте, що сума збитків незначна, шахрай має відповісти за свої дії перед законом.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини