Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 11:07:56

На Чернігівщині співробітники СБУ викрили злочинну схему контрабандного переправлення психотропної речовини через державний кордон України

23.11.2011   13:30Агенцiя

Співробітники СБУ затримали 22-річного мешканця Чернігова, який налагодив схему контрабандного переправлення через державний кордон України на територію Республіки Білорусь особливо небезпечної психотропної речовини –N-етилтенамфетамін.

Встановлено, що зловмисник домовлявся про передачу спільникам пакунків з психотропом із водіями рейсових автобусів.

Правоохоронці затримали зловмисника “на гарячому” під час спроби передати черговий пакунок з майже 50 грамами психотропної речовини водію автобуса, що слідував за маршрутом “Чернігів-Гомель”.

Слідчими УСБУ в Чернігівській області стосовно зловмисника порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст15 та ч.3 ст.305 (контрабанда психотропних речовин у великих розмірах) Кримінального кодексу України. Щодо зловмисника обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Триває слідство.

Прес-центр СБ України

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини