Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 08:28:48

Доброчинний аукціон "Купи зустріч" добігає кінця

23.11.2011   12:15Агенцiя

Вже три тижні, всі ми з вами є спостерігачами Першого в Чернігові інтернет - аукціону "КУПИ ЗУСТРІЧ" який проходить на сайті KOROBOK.NET.UA.

Трохи нагадаємо, даний аукціон проводить ЧОО ВМГО "Демократичний Альянс" і його метою є збір засобів для Центру соціальної реабілітації в с. Хмельніця.

Участь в аукціоні можна прийняти двома способами, виставити свою кандидатуру на голосування або купити зустріч з людиною, що зацікавила Вас.

На даний момент в аукціоні вже бере участь 139 людини, з них 41 людина в розділі "Відомі люди Чернігівщини" і 98 в розділі "Жителі Чернігова".

На сайті реалізована дуже цікава функція перегляд лідерів аукціону. Лідерів видні як по сумі ставки, так і по кількості переглядів в розрізі груп "Відомі люди Чернігівщини" і "Жителі Чернігова". На вечір 22 листопада лідерами по сумі є:
розділ "Відомі люди Чернігівщини": Оксана Туник-фріз - 1100 грн., Марина Артюх - 500грн. і Олександр Кодола - 500грн.;
розділ "Жителі міста": Вероника Рибак - 350грн., Вікторія Вервейко - 315 грн. і Катерина Синотова - 311грн. Загальна сума зроблених ставок склала більш 6500грн.

Із слів організатора інтернету-аукціону "Купи зустріч" Висоцкого Геннадія -  "Демократичний Альянс" розглядає варіанти допомоги і іншим дитячим будинкам, все залежатиме від зібраної суми. Якщо Ви знаєте дитячі заклади, які потребують допомоги, зв'яжіться з нами (cn@dem-alliance.org)".

 У свою чергу ми запрошуємо всіх взяти участь в інтернеті-аукціоні і допомогти дітям, яким це необхідно.

Останні новини Чернігівщини

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож 08:27

25 травня 2020 року закінчується нерестова заборона на вилов риби на р. Дніпро та р. Сож.

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення 08:05

Чотири роки ув’язнення просив прокурор для уродженця Городнянського району області, якого обвинувачували у неправдивому повідомленні про замінування.

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв 07:52

В результаті профілактичних заходів, спрямованих на припинення незаконного обігу зброї і вибухівки, правоохоронці вилучили в різних частинах області значну кількість боєприпасів.

25 травня - День філолога

25 травня - День філолога 07:40

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.