Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 01:35:57

Підрозділи ДСНС продовжують ліквідовувати насідки негоди

23.03.2013   20:03

23 березня на Чернігівщині до Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій та його підрозділів продовжують надходити дзвінки від водіїв з проханням надати їм допомогу з буксирування транспортних засобів, що застрягли на автодорогах, переважно місцевого значення.

З 08:00 до 15:00 у Чернігівському, Козелецькому, Носівському, Ніжинському, Новгород-Сіверському, Срібнянському районах та містах Чернігів і Прилуки рятувальники витягли зі снігу 109 транспортних засобів (4 автобуси, 1 тролейбус, 26 легковиків та 82 вантажівки), в яких перебувало 159 людей.

У Носівському районі забезпечено проїзд автомобіля швидкої медичної допомоги, що їхав за викликом до хворої людини в с. Іржавець.

У Чернігові та Чернігівському районах на об'їзних трасах обласного центру ліквідовано 3 затори, в які потрапили близько 40-ка вантажівок.

Одною з поширених причин порушення транспортного руху є зношена або несезонна гума на колесах автівок, а також неправильна поведінка або непідготовленість водіїв до їзди під час несприятливих погодних умов.

У зв'язку з цим, рятувальники просять власників транспортних засобів на час негоди утриматися від поїдок.

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв