За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 34 злочини, з них: 1 крадіжка державного майна, 1 грабіж, 2 крадіжки колективного майна, 7 крадіжок індивідуального майна, 3 хуліганства, 2 шахрайства, 1 викрадення документів, 1 підробка документів, 2 факти незаконного вилову риби, 1 порушення адміннагляду, 13 фактів вилучення наркотиків.
На автошляхах області сталася 1 дорожньо-транспортна пригода.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 265 адмінпротоколів, з них: 25 – за дрібне хуліганство, 93 – за порушення правил дорожнього руху.
Співробітниками БПС складено 100 адмінпротоколів.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 32 водіїв.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression