Трактор-пам’ятник перенесуть у парк
На черговій сесії міської ради депутати вирішили розмістити в парку навпроти управління праці та соціального захисту населення пам’ятник “Хліборобам Менщини”.
Пам’ятник представляє собою трактор, точніше один із перших тракторів, які з’явилися на території Менщини. Зараз це “диво техніки” знаходиться у Мені по вулиці 8 Березня, біля “Сільгосптехніки”.
Депутати аргументували необхідність перенесення трактора тим, що зараз жителі міста не мають до нього вільного доступу. Також переживали, що ця історична цінність може бути викрадена мисливцями за металом.
У якому саме місці парку розміститься трактор – одноголосної згоди міські депутати так і не дійшли.
Сергій Лавський
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.