Молодик, який розбив вітрину в чернігівському ресторані, далеко не втік
В нічний час кожен по-різному шукає як би розважитись. На жаль, трапляються випадки, коли розваги переходять за межу дозволеного. Минулої ночі так сталось у м. Чернігів.
Близько 23 години до Чернігівського міського відділу по лінії «102» надійшло повідомлення від адміністратора ресторану, розташованого на перехресті вулиць Доценка та Рокосовського.
Зі слів заявниці стало відомо, що в закладі хуліганить невідомий. Працівники Управління Державної служби охорони спільно з співробітниками Чернігівського міського відділу негайно здійснили виїзд до даного об’єкту. Після перевірки було встановлено, що хуліган розбив у ресторані велике вітринне скло і втік. Невдовзі по «гарячих» слідах його було затримано. Ним виявився 24-річний мешканець обласного центру. Причини, які спонукали затриманого вчинити протиправні дії, наразі встановлюють правоохоронці, адже відомо, що раніше проблем з законом у молодика не виникало.
Проти правопорушника порушено кримінальну справу за ст. 296 Кримінального кодексу України - хуліганство. Проводиться подальша перевірка. Сума матеріального збитку встановлюється.
УДСО при УМВС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.
Чернігівщина отримала шість спецавтівок від бельгійських благодійників 09:17
Черговий транш допомоги – шість спецавтівок – у рамках міжнародної благодійної акції «Отець Карел для України» монаха-пивовара Карела Стаутемаса прибув у Чернігів.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
30 квітня: цей день в Україні і світі 09:12
День 1527 Російська агресія - Day 1527 Russian aggression