Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 13:08:30

ТСН заявляє, що змусила правоохоронців порушити справу проти «чернігівського різника»

20.03.2013   11:45Агенцiя

Вчора, 19 березня, було порушено кримінальне провадження ще за трьома статтями проти «чернігівського різника» - колишнього міліціонера міста Борзни.

На думку телеканалу «1+1», це сталося завдяки сюжетам ТСН.
 
Правоохоронці довгий час ігнорували заяви постраждалих, але, як наголошує прес-служба каналу «1+1», після розслідування ТСН та сюжету Алли Скорик у випуску новин від 18 березня зреагували. Чернігівського майора, що порізав вагітну жінку, відтепер звинувачено ще у двох злочинах, а його батька-місцевого бізнесмена - у здирництві.
 
«Після суспільного резонансу, який викликав жахливий злочин, правоохоронні органи почали ворушитися. Почали говорити жертви, які боялися довгі роки. І ось після вчорашнього сюжету, мені зателефонував родичі загиблої Наталі Корецької і сказали, що нарешті, через 15 років порушили кримінальну справу. Фактично за всіма епізодами, що ми показали в випуску новин на ранок порушили кримінальне провадження, а факти долучені до протоколу.  Журналісту приходиться порушувати страшні теми, прикро, але в наших реаліях, це єдиний шанс, аби  винного притягнули до відповідальності», - говорить кореспондентка ТСН Алла Скорик.
 
Факти, які виявили журналісти ТСН, були озвучені у випуску новин. Усі нові кримінальні провадження - за цими фактами. Колишньому міліціонеру Борзни інкримінують замах на життя вагітної Оксани Циганок, причетність до вбивства 18-річної Наталі Корецької, побиття єгеря під час виконання ним службових обов'язків.
 
ТСН обіцяє взяти справу під свій контроль та інформувати про розвиток розслідування та нові факти в цих справах.

«Телекритика»

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини