Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 23:48:39

ВКДКА повернула чернігівському адвокату анульоване свідоцтво

16.03.2013   10:50Агенцiя

На черговому засіданні члени Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури повернули своєму колезі свідоцтво, анульоване КДКА Чернігівської області.

Як повідомляє кореспондентка "ЗіБ", ВКДКА розглянула скаргу адвоката Олега Купрієнко на рішення КДКА Чернігівської області про анулювання його свідоцтва на зайняття адвокатською діяльністю.

У березні 2012 року в КДКА звернувся начальник УБОЗу Чернігівської області з вимогою відібрати свідоцтво в адвоката, оскільки той спотворив інформацію про трудовий стаж у галузі права. Обласна КДКА за рекомендацією 
ВККА задовольнила прохання міліціонера.

За слова заступника голови ВКДКА Олега Бєляєва, достатніх підстав для прийняття такого рішення не було, оскільки, направляючи свою скаргу, О.Купрієнко надав повний пакет документів, що підтверджують його позицію - нотаріально завірену трудову книжку, свідоцтво приватного підприємця і т.д.Сам адвокат пояснив спробу позбавити його свідоцтва конфліктом з місцевим УБОЗ.

У підсумку, порадившись, члени ВКДКА прийняли рішення задовольнити скаргу О.Купріенко.

http://zib.com.ua/ua/14954-vkdka_povernula_chernigivskomu_advokatu_anulovane_svidoctvo.html

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини