За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 21 злочин, з них: 1 тяжке тілесне ушкодження, 1 крадіжка державного майна, 2 крадіжки колективного майна, 5 крадіжок індивідуального майна, 1 тілесне ушкодження, 2 факти незаконної торгівельної діяльності, 4 ухилення від сплати аліментів, 1 наруга над могилою, 1 вилучення зброї.
Виявлено 3 факти незаконного обігу наркотиків.
В індивідуальному секторі виникло 4 пожежі.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 263 адмінпротоколи, з них: 23 – за дрібне хуліганство, 93 – за порушення правил дорожнього руху.
Співробітниками БПС складено 76 адмінпротоколів.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 20 водіїв.
Останні новини Чернігівщини
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression
На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52
В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.
Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34
Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.