Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 02:20:20

Удачі тобі, сонячна дівчинко!

22.11.2011   08:57Агенцiя

Дев’ятирічна дівчинка талановито танцює, власноруч виготовляє дивовижні витинанки і починає цікаво малювати власний неповторний всесвіт.

Лалетіна Настя

Лалетіна Настя

Вона так щиро радіє кожному дню, любить спілкуватися, вміє співчувати і підбадьорити інших.

У п’ятимісячному віці Настуся тяжко захворіла. Відтоді маленька дівчинка мужньо бореться зі своєю недугою – вона не може ходити. Кубинські лікарі беруться допомогти обдарованій дитині – зробити операцію. Шанси на одужання є, але для поїздки на Кубу потрібні великі кошти.

Втім, рідні дівчинки не опускають рук. Настя вже чудово заявила про себе, підкоривши серця тисяч дорослих глядачів (вона успішно займається танцями на інвалідному візку – тричі на тиждень наполегливо тренується у досвідченого фахівця). Про неї знають і намагаються підтримати.

Нещодавно родина Лалетіних отримала радісну звістку. Маму маленької Насті запросили до кабінету начальника управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду Чернігівської міської ради Віталія Магдича, де їй вручили ордер на вдвічі більшу житлову площу. До цього дівчинка, її бабуся – Надія Олександрівна, мама – Марина Сергіївна та дядя – Віктор Сергійович тулилися разом у крихітній (7,2 кв. метрів) комірчині, де навіть ніде було поставити миску, щоб помити дитину.

Отримувала ордер на просторішу кімнату (15,2 квадратних метрів) Марина Лалетіна з радістю і сльозами на очах: “Напишіть, будь ласка, про те, що відчуває вся наша родина. Ця подія для нас – велике щастя! Моя донька, знаючи, що я вдягаюсь, аби піти за ордером, встала вранці разом зі мною і весело стрибала на диванчику, наспівуючи пісні. Вона дуже втішена, що не доведеться тепер чекати, доки хтось із нас знесе її на вулицю з п’ятого поверху разом із тяжким (майже 30 кілограмів) інвалідним візком. Тепер Настуся матиме змогу сама виходити на подвір’я і гуляти з дітьми. Справді, світ – не без добрих людей!

Відомий меценат, почесний президент Благодійного фонду імені двічі Героя Радянського Союзу Олександра Молодчого, голова опікунської ради Чернігівської міської громадської організації інвалідів “Життя триває”, депутат Чернігівської міськради Олександр Шкурат, дізнавшись про таку приємну подію, особисто провідав Настю і повідомив ще одну радісну новину. Олександр Володимирович потурбувався про те, щоб незабаром у нашому будинку було встановлено зручний пандус, аби можна було виїжджати на вулицю в інвалідному візку. Також він пообіцяв і нові вхідні двері до нашої оселі. Тож від усієї душі дякуємо небайдужим людям, які по-справжньому перейнялися проблемами маленької Настусі: міському голові Олександру Володимировичу Соколову, його заступнику Олександру Володимировичу Буцьку, голові правління громадського об’єднання інвалідів “Життя триває” Людмилі Іванівні Кадетовій та депутатам міської ради Олександру Володимировичу Шкурату і Світлані Віталіївні Федоровій. Це житло так багато для нас значить! При кімнаті є душова, тож тепер ми зможемо і помитись нормально. Але найголовніше – Настя не сидітиме днями вдома”.

Людмила Кадетова, яка також завітала до Насті, розповіла, що громадська організація інвалідів “Життя триває” створена рік тому і вже має базу даних про мешканців міста, які конче потребують допомоги. Нині тут на обліку – 72 людини, з яких 34 – тяжкохворих, прикутих до ліжка. Це – люди різного віку, третина з яких – діти. Тож попереду – багато роботи і добрих справ! “Головне, у нашого громадського об’єднання є надійна підтримка – меценат Олександр Шкурат, відома і шанована людина”, – підсумувала Людмила Іванівна.

А ми, в свою чергу, порадіємо за такі зміни у житті талановитої дівчинки. Сподіваємося, це стане початком щасливої історії маленької зірочки, про яку ми ще не раз почуємо. Щасти тобі, Настусю!

Сергій Дзюба

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ