Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 травня, 01:35:51

Старший інспектор Чернігівської митниці Валентина Акула виборола І місце у змаганнях за Кубок України з боксу серед жінок

22.11.2011   08:45

Нещодавно завершились змагання за Кубок України з боксу серед жінок, що проходили з 9 по 15 листопада у Вінниці.

Валентина Акула

Валентина Акула

У змаганнях взяли участь 76 найсильніших боксерок з різних регіонів України. Змагання проводились за олімпійською системою у 10-ти вагових категоріях. Один бій тривав 4 раунди по 2 хвилини.

Чернігівчанка Валентина Акула виборола перемогу у ваговій категорії до 69 кілограмів. Усі бої Валя провела з впевненою перевагою по очках. Фінальний поєдинок виграла з рахунком 4:19 і виконала норматив майстра спорту України з боксу.

Тренується Валентина у обласній школі Вищої спортивної майстерності ФСТ “Колос” під керівництвом чернігівських тренерів Вадима Казаніна та Андрія Корця.

Днями Валентина приймала вітання з перемогою від начальника митниці Олександра Іванова та колег-митників. Старший інспектор Чернігівської митниці Валентина Акула працює у пункті пропуску “Славутич – Комарин”, що розташований на українсько-білоруському кордоні. За словами дівчини спортивний характер неабияк допомагає їй у роботі, що потребує, окрім професійних знань, витримки, дисциплінованості та швидкої реакції.

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини