Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 19:51:25

Повенева ситуація під контролем

12.03.2013   11:28Агенцiя

На Чернігівщині готуються зустрічати весняну повінь.

Ймовірні строки початку танення снігу – середина березня, прогнозують синоптики. Щоправда, враховуючи нинішню гідрометеорологічну ситуацію та за нормальних умов сніготанення, великої води цієї весни не має бути.

Максимальні рівні води весняного водопілля 2013 року на ділянці Дніпра Неданчичі–Дніпровське, передбачаються близькими до норми, а на Десні, за прогнозами, рівні води взагалі на метр півтора будуть нижчі норми.

В будь-якому разі в області є місця, які навіть за мінімальної води переливаються. Це села Радуль, Кукари, Новосілки Ріпкинського району, від райцентру щороку відрізається і Дирчин Городнянського району.

Наразі Деснянським басейновим управлінням водних ресурсів перевірено стан та підготовлено до пропуску льодоходу, повені і паводків об’єкти інженерної інфраструктури – осушувальні меліоративні системи, гідротехнічні споруди, дамби обвалування, водосховища, ставки і берегоукріплення.

Також розроблені маршрути руху автотранспорту до гідротехнічних споруд у випадку переливів доріг.

Проводиться робота щодо належного функціонування водних об’єктів, зокрема сколювання льоду біля мостових опор тощо. У Деснянському басейновому управлінні запевняють – ситуація під контролем.

http://chodtrk.com.ua/?p=8481

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.