Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 02:53:46

Прикордонний телетайп

12.03.2013   11:05Агенцiя

9 березня в міжнародний автомобільний пункт пропуску “Грем’яч” на в’їзд в Україну на легковому автомобілі “Опель” прибула громадянка Російської Федерації. Під час проведення ідентифікації автомобіля прикордонним нарядом встановлено невідповідність ідентифікаційного номера кузова з вказаним в реєстраційних документах.

Власницю авто, за статтею 121-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Експлуатація водіями транспортних засобів ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам в реєстраційних документах”, притягнуто до адміністративної відповідальності.

Крім того співробітниками митниці за порушення митних правил, легковик вилучено та оцінено у 26 тисяч гривень.

10 березня в пункті пропуску для залізничного сполучення “Горностаївка” при оформленні потягу “Санкт-Петербург – Київ” прикордонним нарядом виявлено та затримано громадянина України, відносно якого є ухвала суду про затримання. Після проведення відповідних заходів затриманий переданий до Ріпкинського РВ УМВС.
Загалом же за минулий тиждень, з 4 по 11 березня 2013 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 68 тис. громадян та 16,5 тис. транспортних засобів, затримано 5 порушників державного кордону.
До адміністративної відповідальності притягнуто 66 осіб, на яких накладено штрафів на суму 9673 гривні. Через державний кордон не пропущено 28 осіб, з яких 6 – діти громадяни України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.

Спільно зі співробітниками Чернігівської митниці в пунктах пропуску виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму 27147 гривень.


О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби, підполковник

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression