Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 03:11:36

Чернігівська міліція розкрила загадкову смерть в лікарні

22.11.2011   08:41

Нещодавно до чергової части Чернігівського райвідділу міліції з однієї із спеціалізованих лікувальних установ надійшло повідомлення про те, що в палаті помер 31-річний житель Чернігівського району.

Розтин трупа показав, що причиною смерті стала внутрішньочерепна травма з переломом кісток основи черепа.

Отримавши висновок експерта, до роботи взялися працівники карного розшуку. Вони ще раз виїхали на місце пригоди, зібрали речові докази, поспілкувалися з медперсоналом лікувального закладу, хворими та родичами померлого. Це і дало позитивний результат, злочин було розкрито.

Як з’ясувалося, того вечора в одній з палат лікувального закладу зібралася невеличка компанія хворих. Попри заборону розпиття спиртних напоїв, не обійшлося і без “оковитої”.

Дружня пиятика поступово перестала бути мирною. Під дією дедалі концентрованіших випарувань алкоголю між пацієнтами виник конфлікт, який переріс у бійку. Найперше кулаки засвербіли у 30-річного раніше судимого жителя м. Семенівки, який періодично знаходився на лікуванні з 1998 року. Він вдарив іншого пацієнта кулаком по обличчю. Удар був такої сили, що бідолаха перелетів через ліжко та вдарився головою об підлогу. На цьому бійка закінчилася. Компанія продовжила пиячити, а потерпілий почвалав до своєї палати. І лише наступного ранку чергова медсестра, зайшовши до нього, знайшла молодика мертвим.

Наразі підозрюваного в скоєнні тяжкого злочину затримано, стосовно нього порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від семи до десяти років. Слідство триває.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини