Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 16:34:56

Найактивніше декларують свої доходи жителі м. Чернігова, Прилуцького, Ніжинського, Бахмацького та Чернігівського районів

11.03.2013   15:32Агенцiя

Вже більше двох місяців в Україні триває кампанія декларування. За цей час понад 4 тис. громадян Чернігівщини подали декларації до податкової, у т.ч. скористалися правом на отримання податкового кредиту понад 1,7 тис. осіб.

Найактивніше декларують свої доходи жителі м. Чернігова, Прилуцького, Ніжинського, Бахмацького та Чернігівського районів.

Як і в попередні  роки, за отриманням податкового кредиту переважно звертаються батьки студентів, які оплачували вартість навчання своїх дітей. Також цим правом скористалися майже 98 осіб, які мають іпотечні кредити, та 34 громадянина, які сплачували страхові внески.

Найбільша кількість декларантів - це громадяни, які в минулому році успадкували майно, надавали послуги з оранки городів, отримували доходи від надання різного виду послуг, отримували подарунки, отримували доходи від здачі в найм нерухомого майна, від продажу рухомого майна тощо.

Так, з числа “обов`язкових” декларантів вже подали декларації 2,3 тис. громадян.

Зокрема, 678 громадян задекларували доходи від отримання спадщини, та сплатять до бюджету 1,6 млн. грн., 318 громадян, які отримали подарунки, - 135,5 тис.грн податку, 299 громадян, які отримали доходи від здачі в найм нерухомого майна, - 846,3 тис..грн.

Для зручності й поліпшення обслуговування платників податків цьогоріч запроваджено новий податковий сервіс. Декларацію про майновий стан та доходи можна надсилати електронною поштою. Завдяки цьому платники заощадять час на подання декларації та кошти на придбання бланків.

Отож, запрошуємо громадян вчасно задекларувати свої доходи. Адже, декларуючи доходи та сплачуючи податки ми робимо свій внесок у добробут та розбудову нашої держави.

Відділ взаємодії  із засобами масової інформації
та громадськістю ДПС  в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19

Станом на 4 грудня в Україні зафіксовано 13206 нових випадків COVID-19 12:01

13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1196 дітей та 200 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:57

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 03 грудня по 8:00 04 грудня 2021 року

4 грудня – Міжнародний день обіймів

4 грудня – Міжнародний день обіймів 11:56

День обійм — молоде міжнародне свято, яке святкується 4 грудня.

 4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці

4 грудня - Введення в храм Пресвятої Богородиці 11:44

4 грудня відзначається одне з великих церковних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Також воно має ще й іншу назву – Третя Пречиста.