Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 06:58:05

4 тисячі гривень зібрав благодійний проект “Добре фото”. ВІДЕО

11.03.2013   08:18Агенцiя

4 тисячі гривень зібрало “Добре фото”. Учасники цього благодійного проекту – чернігівські фотографи й прості городяни – збирали гроші за допомогою інтернет-аукціону.

Кожен охочий міг замовити фотосесію в одного з фотографів Чернігова й зробити грошову ставку. Переможцю влаштують професійну фотосесію. Всі отримані кошти підуть на допомогу дітям, хворим на рак та ДЦП.

Учасники інтернет-аукціону об’єдналися, щоб допомогти дітям-інвалідам, хворим на онкологію та ДЦП. Меценатами виступили фотографи й замовники їхніх робіт. Митці презентували власні знімки, замовники пропонували ціну за фотосесію. До проекту долучилися 24 фотографи, ставки робили близько 30-ти людей.

Михайло Барбарич, організатор проекту:

– Сейчас фотоиндустрия процветает и где, как не здесь можно привлечь большое количество участников. Мы привлекли фотографов. Как любителей, так и профессионалов сьемки.

Незвичайним аукціоном організатори намагалися поєднати приємне з корисним. Щоб чернігівці отримали радість від фотосесії й від добрих справ. Зароблені гроші передадуть на потреби 135 хворих дітей. Стартували з п’ятдесяти гривень. Найвищою стала ставка у 800 гривень– за фотосесію в Андрія Кудіна.

Андрій Кудін, фотограф:

– У меня маленький ребенок. Я понял, что помощь детям важна. Я даже думал написать, когда люди делают ставки, пускай не думают о деньгах, пускай они подумают, как эти деньги могут помочь детям.

На переможця аукціону чекає двогодинна фотосесія. Валерій Шайгородський – один з найвідоміших чернігівських фотографів – наступного року до такої акції збирається залучити більше своїх колег. Професіоналів і аматорів.

Валерій Шайгородський, фотохудожник:

– Фотографов тысячи в Чернигове. Наше училище выпускает больше 60-ти каждый год. Еще много людей, которые мнят себя фотографами. При таком количестве мне непонятно: почему так мало людей участвовало в этом. Дело это хорошее.

Зібраної суми не достатньо, скажімо, на візок для Віти Акуленко. Він коштує 15 тисяч гривень. Зате цих грошей вистачить на апітерапію – лікувальні прогулянки верхи на конях. А для когось придбають ліки. Допомога буде адресною: організатори звітуватимуть за кожну копійку. А головне – це стимул рухатися далі.

Віктор Мозговий, голова громадської організації “Конкордія”:

– Просто не нужно эту работу останавливать, а делать перманентно не от акции к акции, а делать круглогодично, персонально, адресно. Когда родители деток согласятся представить их по интернету – кому идут деньги, чтобы люди видели. И чье-то доброе сердце откликнется. Мы решили в проекте реализовать мечту: кто-то хочет пройти курс дельфинотерапии, кто-то хочет получить нормальную коляску.

Взяти участь у благородній справі могли всі охочі. Хворі діти будуть раді будь-якій допомозі.


Володимир Мельник, Алла Клименко. Оператор: Олександр Довбенко. Перший Національний.

http://1tv.com.ua/uk/news/2013/03/09/36048

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини