Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 грудня, 05:25:33

8 найвпливовіших жінок Чернігова

08.03.2013   17:43Агенцiя

8 березня зазвичай говорять про красу, ніжність, любов… Клуб молодого політолога вирішив відійти від стереотипів. Сьогодні до вашої уваги 8 жінок Чернігова, які найбільше впливають на громадсько-політичну ситуацію в місті.


1 місце можна впевнено віддати Ірині Дорожкіній. Громадський та профспілковий діяч Чернігівської області, директор підприємства "Навчально-методичний центр" Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, голова обласної організації Спілки жінок України - все це про одну й ту ж жінку, яка вже багато років створює своєю діяльністю громадсько-політичну кон'юнктуру Чернігова та області.

2 місце посідає Тетяна Бойко. Саме вона керує єдиним професійним прес-центром в місті, є директором агенції стратегічних комунікацій "PRIME MEDIA", займається брендингом міста. Численні проекти, сучасний підхід до роботи,  широке коло друзів та партнерів дозволяють цій жінці мати вагомий вплив на життя міста.

3 місце займає голова Чернігівської профспілки підприємців Олена Варнакова. Енергії та дієвості цієї жінки можна позаздрити. В її арсеналі авторитет і підтримка багатьох чернігівських підприємців, досвід успішних акцій та зв'язки в бізнесових колах України.

На 4 місці нашого рейтингу - Ірина Соломаха. Керівник відділу зв'язків з громадськістю міської ради вже довгий час є одним із ключових гвинтиків роботи чернігівської влади.

5 місце за Наталією Осіковською. Ця жінка - яскравий приклад успішної бізнес-леді, яка має значні ресурси, зв'язки та депутатські повноваження.

6 місце - Анна Романова. Заступник мера з гуманітарних питань формує культурне життя міста.

7 місце відходить до чернігівського медійного образу Лялі Нетреба. Персонаж формується чернігівськими журналістами на основі провокаційних та викривальних матеріалів про життя Чернігова та області.

8 місце дістається Оксані Тунік-Фриз. Те, що на даний час ця жінка не займає керівних посад в органах влади, не заважає їй реалізовувати творчі проекти в Чернігові та мати високу пізнаваність серед жителів Чернігова.

Під час складання рейтингу враховувались такі показники, як публічність, наявність ресурсів, посада, оточення, результати діяльності, думки експертів, результати голосування в соціальних мережах.

Останні новини Чернігівщини

В чернігівському Пункті Незламності малеча долучилась до конкурсу малюнку

В чернігівському Пункті Незламності малеча долучилась до конкурсу малюнку "Я у безпеці з МВС" 15:35

Сьогодні один із чернігівських Пунктів Незламності став осередком не тільки тепла та світла, але й творчості та навчання.

Майже 1,8 мільярди гривень отримали бюджети Чернігівщини  у листопаді 2022 року

Майже 1,8 мільярди гривень отримали бюджети Чернігівщини у листопаді 2022 року 14:43

У листопаді поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено до бюджетів усіх рівнів майже 1,8 млрд грн податків та зборів, що на 27,6 відс. або на 384 млн грн більше, ніж у листопаді минулого року.

АМУ: рішення суду щодо Атрошенка нівелює антикорупційне законодавство

АМУ: рішення суду щодо Атрошенка нівелює антикорупційне законодавство 14:41

Відсторонення міського голови Чернігова Владислава Атрошенка від посади за рішенням суду - безпрецедентний випадок в історії незалежної Україні, який носить політичний характер і несе загрозу місцевому самоврядуванню, демократії та правам всіх громадян України. З такою заявою виступило правління Асоціації міст України

За 11 місяців у Чернігівській області працевлаштувлися більше 8 тисяч працівників

За 11 місяців у Чернігівській області працевлаштувлися більше 8 тисяч працівників 14:36

Саме стільки громадян області забезпечено роботою, з них близько 700 оперативно, до набуття статусу безробітного.

Архітектор з Чилі допомагатиме відновлювати Чернігівщину

Архітектор з Чилі допомагатиме відновлювати Чернігівщину 10:23

Перспективи співпраці щодо відбудови Чернігівської області обговорили сьогодні на онлайн-зустрічі перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем та чилійський архітектор Крістіан Віттіг. Участь у зустрічі також взяли представники профільних структурних підрозділів ОВА.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини