Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 1 грудня, 01:12:07

Прокуратура захищає права дитини-сироти

07.03.2013   09:17

В результаті прокурорської перевірки встановлено факт зловживання опікунськими правами в Чернігові.

Сімнадцятирічний Віктор М. після втрати батьків п'ять років виховувався у будинку-інтернаті. У спадок йому залишилася частина житлового будинку. Опікуном майна до повноліття сироти було призначено його зведену сестру.

Однак жінка не виконала покладених на неї опікунських обов'язків. Вона впустила у будинок квартирантів, які довели його до непридатного для проживання стану. Крім того, протягом тривалого часу опікун не сплачувала за споживання побутового газу, в результаті чого виникло майже 8 тисяч гривень боргу.

Відомості про факт зловживання опікунськими правами за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 167 КК України, внесено  до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження.

Прокуратурою ініційовано питання щодо позбавлення громадянки опікунських прав. За поданням прокуратури до відповідальності також притягнуто спеціаліста служби у справах дітей Деснянської районної в м. Чернігові ради.

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини