Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 серпня, 09:29:02

В останні дні лютого лісники Чернігівщини провели аукціон, колегію та нараду

01.03.2013   09:16Агенцiя

На останній зимовій колегії розглядалася низка актуальних питань. На торгах реалізували 80% запропонованої необробленої деревини

Перед початком торгів відбулася нарада, яку провів начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Лозицький.

- Постійно треба думати про економіку, не забувати про подорожчання пального - наголошував Валерій Григорович. - Адже заготівля кожного кубометра деревини стає дорожчою. Варто підприємствам активно й цілеспрямовано працювати з клієнтами: на складах ще є залишки деревини.

Настає напружений весняний період. Отож на посадці лісу (а людей скрізь обмаль) варто інтенсивніше використовувати техніку. На часі й закупівля нової.

Валерій Лозицький також зосереджував увагу присутніх і на тому, щоб лісогосподарські підприємства заробляли кошти в результаті побічних видів діяльності.

На торги було виставлено 60 тис.м3 необробленої деревини. На аукціоні в ролі покупців виступили 97 учасників цього заходу, а продавцями стали всі 11 держлісгоспів області.

Представлена на торги продукція була реалізована на 80 %.

На останній зимовій колегії розглядалася низка актуальних питань.

З доповіддю "Про стан відтворення лісів, створення плантацій швидкоростучих лісових порід у 2012 році та завдання на 2013-й і стан лісового насінництва і лісонасіннєвої справи" виступив головний спеціаліст відділу лісового господарства Чернігівського ОУЛМГ Володимир Перев'язко. Він зазначив, що на початок року стовідсотково перевірено заготовлений насіннєвий фонд.

У нинішньому році потрібно забезпечити максимальний збір насіння з об'єктів постійної насіннєвої бази та окремо проводити висів. І неухильно дотримуватися оптимальних строків заготівлі, перероблення та зберігання насіння. А також не порушувати технології його переробки.

"Ефективність використання енергоресурсів за 2012 рік" - тема виступу головного спеціаліста відділу лісосировинних ресурсів Володимира Кирієнка.

Про готовність держлісгоспів до цьогорічного пожежонебезпечного періоду доповідав на колегії заступник начальника відділу лісового господарства Микола Ковбас. Наголошувалося на завершенні розробки мобілізаційно-оперативних планів ліквідації лісових пожеж на нинішній рік, відповідно до ст.31 Лісового кодексу України; на посиленні роботи по виконанню запланованих санітарно-оздоровчих заходів у лісах і їх протипожежного облаштування.

Микола Пиріг, начальник відділу мисливського господарства, розповів присутнім про здійснені рейди-перевірки зимівлі тварин та про заготовлену кормову базу.

Микола Тищенко, Чернігівське ОУЛМГ

Останні новини Чернігівщини

1 серпня - День залізничника

1 серпня - День залізничника 08:30

Відомо, що англійський винахідник Річард Тревітік побудував один з перших паровозиків у 1804 році. Він виявився настільки важким, що зламав залізничну гілку, по якій був пущений.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19 15:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 31 липня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину 13:00

Попри страшну спеку, експедиції Київського еколого-культурного центру за рідкісними рослинами тривають.

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід 12:45

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук розпочинає піший похід із крайньої західної точки України до крайньої східної. За два місяці він планує пройти 1800 км.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини