Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 11:40:14

Прикордонний загін відвідала делегація з Великої Британії

01.03.2013   07:25Агенцiя

27 лютого, в рамках офіційного візиту до України, Чернігівський прикордонний загін відвідала делегація Агентства з питань кордонів Великої Британії.

В ході своєї роботи делегація побувала в управлінні прикордонного загону, де її увазі були представлені презентація оперативно-службової діяльності прикордонного загону в форматі круглого столу, приміщення пункту тимчасового тримання та експозиція музею історії загону.

Крім управління загону делегація відвідала міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення "Нові Яриловичі", де ознайомилась з його інфраструктурою та функціонуванням.

За результатами візиту члени делегації подякували керівництву загону за надану можливість познайомитися з оперативно-службовою діяльністю загону, виказавши особливе захоплення експозицією музею та підтриманням в загоні традицій і поваги до здобутків минулих поколінь охоронців кордону. 
 

О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник   

Останні новини Чернігівщини

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА

Народжуваність на Чернігівщині у 2020 році. ДОВІДКА 10:33

У 2020 році в Чернігівській області народилися 5925 малюків (3010 хлопчиків та 2915 дівчаток). Щоденно на світ з’являлися, у середньому, 16 немовлят. Дві третини дітей народилися у містянок.

У Чернігові сформують підрозділ тероборони

У Чернігові сформують підрозділ тероборони 10:26

Про формування в Чернігові підрозділу територіальної оборони 13 квітня на розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив військовий комісар міста Олег Гончарук.