Ппід час пожеж гинуть і отримують травми люди
25 лютого о 21:17 в райцентрі Сосниця по вул. Грушевського виникла пожежа в одній з кімнат двохквартирного житлового будинку.
Сусідка відчула запах диму і зателефонувала "101".
До місця пригоди оперативно прибув пожежно-рятувальний підрозділ, який за кілька хвилин приборкав пожежу.
В ході її ліквідації рятувальники виявили на підлозі біля ввімкненої електроплитки обгоріле тіло 95-річного господаря. Наразі, причина та збитки встановлюються.
А напередодні о 03:13 під час пожежі в одній з квартир дев'ятиповерхівки, що по вул. Щорса 54 у Чернігові, отримав опіки 1-2 ступеня кінцівок рук і обличчя 30-річний господар помешкання.
Чоловіка каретою швидкої допомоги доставлено до опікового відділення обласної лікарні.
Ймовірною причиною пожежі послужила необережність у поводженні з вогнем власника оселі.
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.