Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 18:02:31

Чернігівських нелюдів брали з допомогою убозівського спецназу

26.02.2013   18:04Агенцiя

Бандитизм – один з найбезпечніших злочинів проти громадської безпеки. Законодавець передбачив кримінальну відповідальність за створення банди або участь в ній, навіть якщо її учасники не встигли скоїти жодного нападу.

omon

omon

Фігуранти, про яких піде мова, не лише стали бандитами і скоювали особливо тяжкі злочини на Чернігівщині, а ще й застосовували нелюдське насильство до своїх жертв, а для прикриття своєї незаконної діяльності та уникнення кримінального покарання представлялися працівниками міліції.

Члени банди діяли переважно за однією схемою: силоміць заштовхували потерпілого до автомобіля та вимагали в нього гроші. Якщо людина одразу відмовлялася виконувати їх вимогу, то вони добивалися свого силою: вивозили жертву за межі міста, наносили удари руками, битою, застосовували електрошокер, іноді вдавалися взагалі до крайнощів, наносили вогнепальні порання і під прицілом пістолета змушували віддати усі їх збереження.

Такі методи отримання грошей виявилися досить дієвими, окрім одного випадку, коли до рук бандитів потрапив справжній “міцний горішок”. Чоловік проявив небачену силу волі і не підкорився жорстоким зловмисникам, такий випадок у бандитів стався вперше, щоб чоловік не пішов до справжніх правоохоронців, вони відвезли його до свого помешкання та прикували наручниками до батареї, змушуючи на камеру сказати, що він нібито розповсюджує наркотики. Спочатку сміливець відмовився, однак після численних побоїв з вимогою злочинців змирився.

Згодом чоловіка відпустили та пригрозили, що якщо звернеться до міліції, вони покажуть їм відеозапис із зізнанням в “нечистій” справі.

Працівники УБОЗ Чернігівської області оперативним шляхом вийшли на слід нелюдів та завдяки тактично спланованій спецоперації затримали учасників організованої злочинної групи.

Наразі всі учасники банди перебувають у місцях позбавлення волі, вони засуджені до тривалого тюремного ув’язнення з конфіскацією всього належного майна.

Звернення до міліції будь-кого з потерпілих від злочину могло б вберегти наступних жертв зловмисників. Будь-яке порушення прав та свобод відносно Вас чи інших людей передбачає певний вид відповідальності, тому не зволікайте і звертайтеся до правоохоронних органів.


Прес-служба ГУБОЗ МВС України

http://mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/821037;jsessionid=E47A707A51FC8EB35CA3FB3FDEF6AA2F

Останні новини Чернігівщини

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра 15:35

13 серпня розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня.

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12.00 четверга 13 серпня в області підтверджено 27 нових діагнозів COVID-19.

OlympicLab на північному сході Чернігівської області

OlympicLab на північному сході Чернігівської області 13:42

Модуль «розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського заходу Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation був проведений Відділенням НОК України в Чернігівській області для учнів Новгород – Сіверської гімназії № 1 імені Б. Майстренка.

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках 13:03

Прилуцькою місцевою прокуратурою проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 (м.Прилуки) ГУНП в Чернігівській області.

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі 12:53

12 серпня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний з робочим візитом відвідав Борзнянський район. Спільно з головою Борзнянської РДА Ларисою Осадчук та представниками правоохоронних органів він провів прийом громадян. А також ознайомився з роботою центру обслуговування клієнтів АТ «Чернігівгаз».