Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 07:54:26

Одна з найбільш гострих соціальних проблем - дитяча бездоглядність. СТАТИСТИКА

26.02.2013   16:28

Серед заходів, що направлені на її вирішення, є діяльність притулків для дітей. В області діє такий притулок на 40 місць.

Упродовж 2012р. в ньому побувало 93 дитини. Більшість вихованців (30,1%) були у віці від 11 до 14 років, 26,9% - від 3 до 6 років, 23,7% - діти 6-10 років, решті (19,3%) виповнилося від 15 до 18 років. Серед дітей, що потрапили до притулку, 78,5% було вилучено із сім'ї, 19,4% доставлено з вулиці.
 
Допомогу дітям надавали 3 центри соціально-психологічної реабілітації. За минулий рік ними обслуговано 200 дітей. Найбільшу групу (58,5%) становили діти 7-14 років, 22,5% були у віці від 15 до 18 років і 19% - від 3 до 6 років.

Половина дітей, яким надана допомога, (101 особа) мали неповну сім'ю, 17 проживали в сім'ях, де батьки ухилялися від виконання своїх обов'язків, 52 дитини із числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування було направлено до центрів з метою подальшого влаштування.

Через складні життєві обставини потребували соціально-психологічної допомоги 61% контингенту, 34% було переведено з притулків для дітей, 2,5% перебували в центрі, оскільки залишилися поза сімейним оточенням, ще 2,5% зазнали жорстокого поводження. Самостійно звернулися до центрів 9 дітей.

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину 15:20

Дмитро Разумков відвідав Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія», ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант», Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.