Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 квітня, 22:10:40

На Чернівщині затримано бракон’єрів, які вбили двох лисиць

25.02.2013   11:53Агенцiя

Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області при проведенні рейдової перевірки по контролю за станом охорони та використанням природних ресурсів виявлено факт незаконного полювання із застосуванням снігоходу “Тайга” в мисливських угіддях на території Ріпкинського району Чернігівської області.

Полювання здійснювалося без відповідного на те дозволу у заборонений для полювання час. В результаті полювання незаконно добуто двох самців лисиці.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області затримано порушника правил полювання, на якого складено адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 85 КУпАП.

В межах компетенції  та на виконання вимог Закону України “Про тваринний світ” незаконно добуті лисиці та знаряддя і засоби добування (мисливська рушниця та снігоход  “Тайга”) - вилучені.

За фактом виявленого браконьєрства оформлені відповідні матеріали, які направлені на розгляд до місцевого  суду Ріпкинського району.

Як видно явище браконьєрства набуло жахливих масштабів. Так, на днях  Держекоінспекцією у Чернігівській області затримано аж 9 порушників правил полювання у цьому ж районі. Незважаючи на заборони, браконьєри безжалісно знищують тварин, також рідкісних та Червонокнижних, ловлять звірів капканами та петлями, вистежують їх приладами нічного бачення, вбивають вночі з під фар, з автотранспорту, снігоходів, тощо.

Державним інспекторам з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області доводиться кожного дня упродовж цілого року ставати на захист біорізноманіття, щоб попередити та зберегти живе надбання держави від жорстокого знищення.

Нагадуємо, що осіб, винних у незаконному полюванні, чекає відповідальність, згідно чинного законодавства України.

Держекоінспекція у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини