Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 13:05:30

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

25.02.2013   09:30

За минулу добу органами внутрішніх справ області по 14 кримінальним правопорушенням встановлені особи, які їх скоїли, з них: 5 крадіжок індивідуального майна, 6 фактів тілесних ушкоджень, 2 факти шахрайства, 1 факт умисного пошкодження майна.

На території області виникло 2 пожежі, постраждалих не має.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 233 адмінпротокола, з них: 8 - за дрібне хуліганство, 74 - за розпиття алкогольних  напоїв в громадських місцях.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 23 водія, складено 143 адмінпротокола за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.