Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 березня, 21:42:42

Під час кампанії декларування податківці працюють у посиленому режимі

25.02.2013   08:03

З початком деклараційної кампанії громадяни можуть отримати консультацію контакт-центру Інформаційно-довідкового департаменту ДПС щодня з 8 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв. (крім суботи та неділі) за номером: 0-800-501-007, а також безпосередньо у податковій інспекції та з'ясувати усі незрозумілі питання стосовно порядку заповнення та подання декларації.

Громадяни також можуть отримати консультаційну допомогу і у Центрах обслуговування платників податків, у яких податківці надають повний комплекс адміністративних, інформативних  послуг для платників, у тому числі з приймання звітності від фізичних осіб, та активно роз'яснюють порядок застосування норм Податкового кодексу України.

Також у сервісних центрах надаються додаткові послуги, зокрема - видача безкоштовних  бланків податкової звітності.

 До речі, для того, щоб громадяни могли звертатися до сервісних центрів у зручний для них час з 2 січня по 1 травня 2013 року запроваджено спеціальний режим роботи податківців. Час роботи платників податків, як правило, співпадає з режимом роботи органів ДПС, тому на період деклараційної кампанії передбачено можливість приймання декларацій у вихідні дні та вечірні години.

Крім того, інформацію про порядок декларування доходів можна отримати й на офіційному веб-порталі ДПС України та субсайтах регіональних органів ДПС, де створено окремий розділ під назвою "Декларування громадянами майнового стану і доходів". Тут розміщено усі необхідні нормативно-правові акти, якими регулюється порядок оподаткування доходів фізичних осіб, форма річної податкової декларації, зразок її заповнення, консультації та коментарі з питань декларування доходів.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини