Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 08:48:23

Вустами випускників... важливий вибір - просте рішення

21.11.2011   10:09Агенцiя

Учні, закінчивши школу, опиняються на роздоріжжі, де кожна з доріг веде в доросле життя. Тому протягом останнього року навчання ми, сьогоднішні випускники, маємо вирішити, яким шляхом прямувати далі.

Це непростий і дуже відповідальний вибір, адже від нього залежить подальша доля людини, її соціальне становище й благополуччя. Це перше доросле рішення школяра одинадцятого класу.

Порадниками випускника, які допомагають зробити вірний крок, є батьки. Адже хто, як не вони, краще знають здібності, нахили й уподобання своєї дитини? На рішення також можуть впливати вчителі, друзі, засоби масової інформації, а також сімейні традиції, популярність та престижність тієї чи іншої професії.

Але не менш важливим для молодої людини є й усвідомлення власного вибору та шляхів його реалізації. У цьому учневі допомагає встановлений державною службою зайнятості профорієнтаційний термінал, який містить всебічну інформацію про актуальні на ринку праці професії та навчальні заклади. Він легкий у користуванні, адже вся інформація розміщена в блоках та пунктах. Дані постійно оновлюються. З кожною дією на екрані пропонуються подальші можливі кроки. Робота з терміналом потребує небагато часу, тому учні можуть ним користуватися на перервах і не витрачати години на пошук потрібних сайтів в Інтернеті.

Хочу подякувати службу зайнятості від себе особисто, а також від цьогорічних випускників нашої школи за таку інноваційну розробку, яка допомагає молоді зробити зважений професійний вибір.

Настя Леоненко, учениця 11-Є класу школи № 3 м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Сосницька громада ремонтує дороги за власний рахунок

Сосницька громада ремонтує дороги за власний рахунок 08:46

В цьому році, вперше за останні роки, Сосницька громада провела капітальний ремонт дорожнього полотна за рахунок місцевого бюджету.

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника

Порушниця кордону спробувала підкупити прикордонника 08:11

Персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України показує нульову толерантність до корупції та протидіє корупційним діям на кордоні.

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель 08:01

Прокуратура Чернігівської області звернулася до суду з позовом, в якому вимагає визнати недійсною додаткову угоду до договору про закупівлю газового палива.

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові 07:53

Упродовж кількох годин оперативники Прилуцького відділу поліції затримали зловмисника, який в ході раптової сварки спричинив смертельні тілесні ушкодження своєму сусідові.

Підведені підсумки дитячого конкурсу

Підведені підсумки дитячого конкурсу "Безпека в житті – життя в безпеці" 07:45

3 червня на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".