Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 травня, 18:00:11

День захисника Вітчизни в управлінні внутрішніх справ області

23.02.2013   08:39

Напередодні 23 лютого в управлінні внутрішніх справ області зібралися ті, хто безвусим юнаком дізнався, що таке війна. І вона була не така парадно-пафосна, як показували в кіно, а набагато серйознішою. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів.

День захисника Вітчизни в управлінні внутрішніх справ

День захисника Вітчизни в управлінні внутрішніх справ

Привітав учасників бойових дій на території інших держав начальник УМВС України в Чернігівській області Олександр Михайлик. Він нагадав, що лише декілька воїнів-афганців нині несуть службу в лавах правоохоронців Чернігівщини, 113 співробітників-ветеранів афганської війни вже знаходяться на заслуженому відпочинку. Без війни не живе жодне покоління, от і 13 співробітників міліції вже встигли побувати в Косово в складі української миротворчої місії.

Керівництво УМВС докладає максимум зусиль щодо надання соціальної підтримки ветеранам афганської війни. Діти учасників бойових дій в Афганістані в першу чергу направляються на відпочинок до оздоровчих закладів.

Начальник Управління підписав наказ про заохочення кращих співробітників міліції, які брали участь у бойових діях на території інших держав.

Від імені керівництва, колегії УМВС України в Чернігівській області та себе особисто генерал Михайлик побажав ветеранам міцного здоров’я, творчої наснаги, щастя, благополуччя, успіхів у службовій діяльності. Він виконав приємну місію – нагородив співробітників та ветеранів, яких заохочено до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня захисника Вітчизни.

Останні новини Чернігівщини

Міністр культури у чернігівському обласному філармонійному центрі

Міністр культури у чернігівському обласному філармонійному центрі 16:08

12 травня, в рамках виїзного засідання Кабінету Міністрів України на Чернігівщині в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм з робочим візитом побував Міністр культури України Олександр Ткаченко.

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ

Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ "Чернігівський автозавод" 14:11

Під час робочої поїздки до Чернігівської області 12 травня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ «Чернігівський автозавод».

"Велике будівництво": Реконструкція мосту через річку Остер 13:54

На Чернігівщині продовжується оновлення доріг в рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво".

На Чернігівщині стартували навчання тероборони: організаційне ядро розгортає бригаду

На Чернігівщині стартували навчання тероборони: організаційне ядро розгортає бригаду 13:40

12 травня в Чернігівській області розпочались планові двотижневі навчальні збори з територіальної оборони, в яких беруть участь 2000 військовозобов’язаних оперативного резерву 2 черги та резервістів 119 окремої бригади територіальної оборони оперативного командування «Північ».