Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 01:59:45

Спільнотою – до безпеки на дорогах

21.11.2011   07:12Агенцiя

Центр “Доброчин” провів акцію “Стань помітним в темряві!”, мета якої полягала в розповсюдженні світлоповертаючих знаків та інформації як їх носити. Захід проходив 20 листопада в одному із найбільш людних торгових центрів Чернігова – “ЕПІЦЕНТР”.

Під час розповсюдження та спілкуванням з людьми, волонтери Центру “Доброчин” презентували принципи роботи флікера, його властивості та можливості.

Кожна людина отримала “Інформаційний пакет” у якому знаходяться інформаційні плакати, буклети, інструкції – як носити флікер та самі флікери. Було розповсюджено більше 300 світлоповертаючих знаків та просвітницьких брошур.

Більшість людей знали про існування флікерів з прикладу наших сусідів – білорусів і росіян і здивувались їх появленню в Чернігові. Вони були задоволені, що і в Україні починають турбуватися про пішоходів, а Чернігів і Чернігівська область є пілотним містом. Особлива увага – дітям, які наразі повертаються зі шкіл додому вже в сутінках.

Висловлюємо подяку за сприяння у проведенні акції:
Директору гіпермаркету “ЕпіЦентр” – Санковському Ігорю
волонтерам: Французу Олексію, Кравцовій Лілії, Губській Вікторії
співробітникам Центр “Доброчин”: Максименко Наталії, Підгорному Дмитру

До акції долучились співробітники Управління ДАІ УМВС України в Чернігівській області.

Згідно п. 4.4. Правил дорожнього руху України передбачено, що у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.

Олександр Підгорний, Центр “Доброчин“

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ