Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 01:30:48

Надвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

21.02.2013   09:09

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 20 лютого по 08 годину 21 лютого 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 3 пожежі, з яких 1 на об'єкті, 1 в житловому секторі та 1 інша.

1. Пожежа м. Чернігів, вул. Ушинського О 18 год. 33 хв. сталася пожежа лазні, що належить гр. Р., 1963 р.н. Вогнем пошкоджено покрівлю, перекриття на площі 20 кв.м та стіни на площі 15 кв.м. Причина - неправильне влаштування та несправність печей та димарів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

2. Пожежа на об'єкті Талалаївський район, с. Чернецьке О 19 год. 41 хв. сталася пожежа в магазині № 38, який належить Талалаївській Райспоживспілці. Вогнем пошкоджено стелажі на площі 1,5 кв. м. Причина - коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 170 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. В.Листвен О 01 год. 10 хв. сталася пожежа літньої кухні. Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 4 кв. м та стіну на площі 1,5 кв. м. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.


Інші повідомлення: 

Протягом чергової доби для розчистки автодоріг на території області було задіяно 22 одиниці спеціальної техніки та 27 працівників, з них на дорогах державного значення задіяно 17 одиниць спеціальної техніки та 22 працівника. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.  
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression